Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nema na cemu, Miloshe. Hteo bih da uputim jos 1 apel t.j. preporuku forumskom pucanstvu za starz-ov 'Camelot'. Sad vidim da je najbolja series premiere koju je starz ikada imao. Samo 1 warning morgani i lubi

James Purefoy je ubiven :(

Link to comment

meni on lici na vasketa iz sedmorice mladih, sto nije kompliment, tako da neka je :D

ko sve igra u kamelotu :onego, killing izgleda bas dobro ali i jako mucno.

Link to comment
Krece opet Criminal Minds na HRT-u. Termin izmedju 22 i 23 tj ide umjesto Lie to me.Mislim da je ovo 4. sezona ili cak treca, uglavnom sve epizode su davno bile na FC-u, smor :mellow:
To je 4 sezona.Ovaj serijal Housa koji se prikazujem na Fox life ponedeljkom u 21.10 jer taj serijal već bio na Avali ranije?
Link to comment
prvi put cujem za docs4you i svidza mi seBBC Documentaries :Hail:fala kelt
ParaPsyho, Kelt... hvala! Lutao sam juce po trackerima.
nnč, uživajte. Obavezno skinite Wallandera i Beck-a. Ja sam se neplanirano navukao na nordijsku produkciju što krimi filmova što romana.
Link to comment
Pogledao The Killing, svidza mi se. Sada cu Camelot, a vidim da imaju i neke Bordzije. Jel gledao neko?
Gledao sam ja. Prilicno dosadnjikavo na pocetku, mada je moguce i da sam ja previse ocekivao. Mr@ki, ove godine je skoro sve (bar sto se broadcast tv u USA) tice bilo corak. Jos neku godinu i gledacemo samo serije sa kabla. Doduse, videcemo kako ce se 'terra nova' pokazati od jeseni. FOX je na to bacio brdo para.
Link to comment

Na Camelot ne trošiti vreme, treš totalni. Jedino što vredi u pilotu je par sekundi golotinje neke simpatične anonimke (a Eva Green se i ne skida). Ali da ne davim, moguće da sam ga već opljunuo ovde...

Ovaj serijal Housa koji se prikazujem na Fox life ponedeljkom u 21.10 jer taj serijal već bio na Avali ranije?
Jeste, to je peta sezona. A njima inače svakim radnim danom ide neka skroz druga sezona. (Dok na Avali trenutno ide neka tamo treća.) Zakomplikovali su nepotrebno, još im se i termini preklapaju...
Link to comment
Gledao sam ja. Prilicno dosadnjikavo na pocetku, mada je moguce i da sam ja previse ocekivao.
kako bordzije mogu biti dosadne? rodrigo, ćezare, lukrecija, sforce... sve su samo ne dosadni. bas se radujem seriji, cekam kraj prve sezone pa da odvojim dan za nju.
Link to comment

uopste nisam prepoznala ewan rachel wood u mildred pierce :oedit: zavrsila 3. epizodu. serija je dobra a ujedno i dosadna ko dokudrama sa historija. forma filma mislim da bi bila odgovarajuc(ij)a romanu.edit2: jesu li skandinavci novi japanci?

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...