Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pa probaj treme. 24. inace pocinje nova sezona..ali moram da te upozorim - tempo serije je slicniji npr generation kill nego the wire, a koliko se sjecan gen. kill ti se nije narocito svidjeo.osim toga, ne znam sta bi ti preporucio a da je bash kickass. ne znam jesi li gledao pominjani justified. meni je sjajna serija, ali neki na topicu nisu bili bash odusevljeni [tj, vecina osim nas 3-4]. bajdvej, pomenuh li da je justified izgleda dobio i trecu sezonu? ne zna jel to zvanicno, ali yaaaay!mogu da ti preporucim par koje su solidne i zabavne, ali tesko da su bash spektakularne. npr in plain sight. nesto kao veronica mars za odrasle, mada u drugoj i trecoj sezoni pomalo i mracna serija [uz to, treca sezona je objektivno i slaba]. probaj i terriers, ali to ima samo 1 sezonu.elem, da podsjetim da veceras pocinje nova amc serija, the killing. recenzije su prilicno dobre, porede je sa rubicon [po tempu i kvalitetu, ne po temi serije...]

Link to comment

@rajkagledala ja.nije losa. u stvari, nekoliko prvih epizoda su zanimljive i kao pokupis trikove... a posle vrte slicnu pricu.hvala lubi i morgani za shameless. meni se super svidela serija. odgledah petu sezonu skinsa... pa, nije ni prineti prethodnim :|

Link to comment
pa probaj treme. 24. inace pocinje nova sezona..ali moram da te upozorim - tempo serije je slicniji npr generation kill nego the wire, a koliko se sjecan gen. kill ti se nije narocito svidjeo.
Gen. kill mi se nije svidio jer mi je tema odvratna, dziajdzoovi koji igraju video igricu, fuj. I nista se apsolutno nije desilo u 6 epizoda, takodje fuj.
jel gledao neko lie to me?
Odgledao sam sezonu, prvih 6-7 epizoda su mi bile bas super, kasnije malo slabije, ima par bas glupavih ali ok je za ubijanje vremena. Ja gledam na TV-u, tesko da bih mogao da se koncentrisem da gledam na kompu, dou.
Mad Men ili gorepomenuti Breaking Bad?
:puke: O cemu je Breaking Bad i koliko ima epizoda?
Fei si gledao Sopranove?
Da, nekoliko puta.
Link to comment

Breaking bad je fenomenalna serija, ako je nisi gledao to je pod obavezno. Potpuno izlazi iz sablona, ekipa je odlicna, muzika takodje. Neces pogresiti. Prva sezona 7 epizoda, to je da udjes u pricu, a onda jos 2 sezone po 13 epizoda. Cetvrta je u julu.

Profesor hemije u srednjoj skoli otkriva da ima rak pluca pa resava da promeni zivot tako sto ce pocei da se bavi proizvodnjom meta. To je ukratko, ali prica je mnogo sira. Njegov zet je DEA agent, zena mu je trudna, ima bolesnog sina...

Edited by Milosh76
Link to comment

Vidim da rijetko ko pominje Mentalista. Meni trenutno najbolja krimi serija. Odgledao gotovo u cugu sve tri sezone Sons of Anarchy, laka zabava sa ah tako teskim sekspirovskim temama. Meni super legla, jedva cekam 4. sezonu.

Link to comment
jel gledao neko lie to me?
Ja pratim od pocetka...nije bas da mi je promenila zivot ali ok je....zabavna i ne opterecuje...
Link to comment
boyd je car :Hail: mislim, chovjek slusa drive by truckers, what more do you need?!svi su mi super, osim wynone. jesi gledala zadnju epizodu? ava mi se uvijek vise svidjala od wynone, a u ovoj epizodi je potpuno badass. a svaka scena sa raylanom i boydom je savrsena. a i sporedni likovi [pogotovo raylanove kolege iz marshal's office] su super. bajdvej, jesi primjetila koliko je glumaca iz losta? :)
da, da, navijam da se ava i bojd smuvaju, a i jedva cekam neku epizodu koja ce biti posvecena onom malom snajperisti iz iraka, to ce sigurno biti spektakl.faradej je carski ovde. nego, jeste primetili taj anastanicevski trend ove sezone: prvo olivija, pa vinona, ima sigurno jos neka, ne mogu sad da se setim.the killing cu veceras da obradim, a mildred pierce posle prve dve epizode deluje apsolutno savrseno. strepnja mi bila dublja nego nada da mi ne sjebu drugu omiljenu knjigu omiljenog pisca, ali ipak je to hbo.kata izgleda bogovskimildred-pierce-hbo-kate-winslet-01.jpg
Link to comment
Sda gledao Good Wife mozda i nije losa serija :unsure:
Pratio sam malo na TV-u, onako, k'o spanska serija, mozes da propustis 4-5 epizoda a da se nista bitno ne desi :lol:
Link to comment

Krece opet Criminal Minds na HRT-u. Termin izmedju 22 i 23 tj ide umjesto Lie to me.Mislim da je ovo 4. sezona ili cak treca, uglavnom sve epizode su davno bile na FC-u, smor :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...