Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

4. sezona californication je mlaka. takodje, kraj je totalni shyte. definitivno najslabija sezona do sada. nadam se da ce u sledecoj da nadju malo novih sranja(ovo oce kaki/nece kaki s bivsom mu zenom koja veze s glumom nema je stvarno vec prezvakano...)

Link to comment
4. sezona californication je mlaka. takodje, kraj je totalni shyte. definitivno najslabija sezona do sada. nadam se da ce u sledecoj da nadju malo novih sranja(ovo oce kaki/nece kaki s bivsom mu zenom koja veze s glumom nema je stvarno vec prezvakano...)
IV sezonu nisam gledao ali zar nije i III sezona počiljala malo da bude sranje pogotovo finale (npr. sve što je kresao u toj sezoni, okupe se na doručku i kao kul smo?)
Link to comment
meni su goodfellas epizoda i ova danasnja bas dobre. ove izmedju jesu losije, narocito mi je animirana bezveze.
da. poslednja epizoda je straava!
Link to comment
Zajebi serije, zar ja tamo stvarno treba sam sa sobom da pričam o novom Muru i diegetičkoj panelizaciji? angry.gif
dolazim, obecavam. procitala i jedno i drugo, a imam i svasta jos da kazem.
Odgledao ceo Breaking Bad, mada sam tek odavde poceo zaista da gustam u istom:Odatle postaje sve bolje. Odlicna serija.
od kad krece to sto je na jt? pogledala prvih pet epizoda, nikako mi nije islo. a dokazano da mogu sve da gledam.
Malo sam nestrpljiv u iščekivanju novog Džeka Bauera :ziga:
ako dobro shvatam, to je za sada samo na netu? i vidim da se svi zale da je moronski cekati nedelju dana na sest minuta, od kojih dva ode na previously.al opet, dzek i pop, zvuci do jaja.a kako sam se tek primila na justified, sefe hvala sto si toliko pominjao :)bio dave alvin pre neku epizodu, a ovu poslednju zabiberio matori lisac elmore, i vidi se.ali bojd, srce moje. tesko mi da ga volim vise od faradeja, ali sta sad.http://www.youtube.com/watch?v=BU3rQu83BKEe da, gledam i neki chicago hope, tj code, ali kao da je hope. ona iz flesdensa, neki namrceni poljak, crni bata zivojinovic i kopija majkla cere. mnjah. kad nema boljeg pandurskog, moze i to da prodje. veliko razocarenje, ocekivala mnogo mnogo vise od sona rajana posle silda i terijera.
Link to comment
od kad krece to sto je na jt? pogledala prvih pet epizoda, nikako mi nije islo. a dokazano da mogu sve da gledam.
Sedma epizoda druge sezone, Negro Y Azul. I ja sam do tada uglavnom odradjivao, ali isplatilo se.
Link to comment
a kako sam se tek primila na justified, sefe hvala sto si toliko pominjao bio dave alvin pre neku epizodu, a ovu poslednju zabiberio matori lisac elmore, i vidi se.ali bojd, srce moje. tesko mi da ga volim vise od faradeja, ali sta sad.
boyd je car :Hail: mislim, chovjek slusa drive by truckers, what more do you need?!svi su mi super, osim wynone. jesi gledala zadnju epizodu? ava mi se uvijek vise svidjala od wynone, a u ovoj epizodi je potpuno badass. a svaka scena sa raylanom i boydom je savrsena. a i sporedni likovi [pogotovo raylanove kolege iz marshal's office] su super. bajdvej, jesi primjetila koliko je glumaca iz losta? :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...