Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja ponovo odgledao Pulp Fiction u iscekivanju novog Komjunitija, a oni potrose epizodu odajuci omaz Veceri sa Andreom na koji nikako da se nateram. Punk'd! angry.gifLose vesti: nema nove epizode jos mesec dana. :(
meni je epizoda mozda i bolja ovako no da je bila samo omaz palpfiksnuodlicna jeedit, svakako je ok ocekivati od komedije da bude smijesna. po tom kriterijumu ova epizoda svakako nije vrh, al eto, meni je simpa, tim prije sto sam od palp fiksn omaza ocekivala valjanje od smijeha.cak mi je bolja od prethodnih nekoliko.s druge strane, ne bih imala nista ni protiv povratka prostodusnom humoru. naprotiv. Edited by morgana
Link to comment

meni je to bilo simpa :Da sad kad si me, izmedju ostalih, navukao na komjuniti, daj jos neki prijedlog sta da gledam, pliz :)jel ti se vise svidja 1. ili 2. sezona komjunitija?

Edited by morgana
Link to comment
super je sto je srednjoskolsko traganje za toplinom, 2. porodicom, ucestvovanje u edipovskoj razmeni i pedagoskom incestu :lol: prebaceno u seriju o komjuniti koledju
steta sto se od ovoga odustalo. apstraktne parodije su dosadne.koledj je zabavan!sve je postalo toliko apstraktno da nikog nije briga ko se kako oseca u svom drustvu, na koledju, ko ziv ko mrtav. shvatam, da se svi secamo samo prve godine u srednjoj skoli, posle svi odnosi su isti, dosadni, ma sta rekli, sta uradili, i to ova serija pokazuje angry.gif bar ce poslednja epizoda biti strava! jedva cekam i nadam se da ce doci uskoro!
Link to comment
steta sto se od ovoga odustalo. apstraktne parodije su dosadne.
prvih par epizoda druge sezone je obećavalo i onda su počeli sa glupostima, ajde parodija k'o parodija, ali dosadni su
Link to comment

meni su goodfellas epizoda i ova danasnja bas dobre. ove izmedju jesu losije, narocito mi je animirana bezveze.

Edited by morgana
Link to comment

Nema toliko parodija u drugoj sezoni. Posle one dve sa svemirskim simulatorom i zombijima pri pocetku, tu su samo jos Bozic u claymationu i D&D.

Edited by Calavera
Link to comment

mozda. ali bozic je uvek bolji u 1. godini, kao i noc vestica, dan zaljubljenih, zimski raspust, pejntbol (mada je pejntbol u 1. godini oblji od pejntbola u spacedu) i sl. 1. godina je jedina koja se secamo bas zbog formule. mozda treba nekog da ubiju il da daju vise robina vilijamsa. a mozda je kasno i za to.

Link to comment
ko sto sam pretpostavila, nema druge sezone za lights out. kulovi.
Ne mogu da verujem. Jedina nova serija koju sam poceo da gledam u poslednje vreme, a da ni u jednom momentu nisam razmisljao da li da skinem novu epizodu.
Link to comment
ko sto sam pretpostavila, nema druge sezone za lights out. kulovi.da nema bojda, zivot ne bi imao smisla.
Zajebi serije, zar ja tamo stvarno treba sam sa sobom da pričam o novom Muru i diegetičkoj panelizaciji? angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...