Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

za 2 dana zavrsio skoro citavu prvu sezonu community :Dsuper je serija!
+1.najveci kvalitet serije mi je i njen najveci problem. super je sto je srednjoskolsko traganje za toplinom, 2. porodicom, ucestvovanje u edipovskoj razmeni i pedagoskom incestu :lol: prebaceno u seriju o komjuniti koledju, iako nase vreme zahteva da se to desava u seriji o pravim univerzitetima!er ima jos serija koje se vataju u kostac s tom temom?
Link to comment
za 2 dana zavrsio skoro citavu prvu sezonu community :Dsuper je serija!
Sad imas do cetvrtka da odgledas ostatak i stignes na vreme za Pulp Fiction epizodu. :D Razocaracu se ako ne iskoriste priliku da ispremestaju scene van pravilnog redosleda kao u filmu.
najveci kvalitet serije mi je i njen najveci problem. super je sto je srednjoskolsko traganje za toplinom, 2. porodicom, ucestvovanje u edipovskoj razmeni i pedagoskom incestu :lol: prebaceno u seriju o komjuniti koledju, iako nase vreme zahteva da se to desava u seriji o pravim univerzitetima!er ima jos serija koje se vataju u kostac s tom temom?
Freaks and Geeks, koja je zapravo smestena u srednju? Ne secam se da je ijedna dobra serija bila smestena na koledz osim trece sezone Veronice Mars (a i ona je bila inferiornija u odnosu na prve dve).
Link to comment

I ja uzeo da gledam Community pošto me drug Calavera nije do sad razočarao kad su preporuke za ovaj serijski program u pitanju...Baš fina serija, nema šta...ostalo mi još 5 epizoda iz prve sezone, taman da završim večeras pa da se bacam na drugu. Šteta samo što već nema jedno 5 sezona, ovo ću brzo sabiti, a mislim da nikad ni jednu seriju nisam uspeo pratiti redovno. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment

i ja sam uzela da gledam komjuniti, i sprzila 1. sezonu i 4 epizode 2. u rekordnom vremenu, super je skroztreba mi nova serija od sutra uvece <_<

Edited by morgana
Link to comment
super je sto je srednjoskolsko traganje za toplinom, 2. porodicom, ucestvovanje u edipovskoj razmeni i pedagoskom incestu :lol: prebaceno u seriju o komjuniti koledju, iako nase vreme zahteva da se to desava u seriji o pravim univerzitetima!
Jel to znači da se ova serija dešava na američkoj verziji RU Đuro Slaj?
Link to comment

PItanje za The Walking Dead seriju. Prvo sam pogledao seriju pa sam tek onda citao strip i tek sad sam se smorio sto usrali seriju nacisto. Sada jel moze neko d ami kaze jel ima negde sta ce biti u drugoj jel ce bar malo da se vrate stripu posto su usrali prvu sezonu pa verujem da su ih fanovi sasekli.

Link to comment

Nadam se da ovoga puta gomila retarda koja se krece u krug sudarajuci se medjusobo, brzinom puza, nece uspeti da istrebi americku vojsku u roku od 3 dana...bar 15 moraju dati <_<

Link to comment

Ja ponovo odgledao Pulp Fiction u iscekivanju novog Komjunitija, a oni potrose epizodu odajuci omaz Veceri sa Andreom na koji nikako da se nateram. Punk'd! angry.gifLose vesti: nema nove epizode jos mesec dana. :(

Edited by Calavera
Link to comment

Slušaj, sad ti govorim kao ozbiljnom čoveku... U ovu kuću nećeš ući dok ne naučiš da se u tuđu kuću ne ulazi kroz prozor nego kroz vrata i to samo onda kada te pozovu... a u našu ni tad, jer i kad te budemo pozvali, to će biti čista šala, komika i sprdnja na tvoj račun!

Link to comment
Vecera sa Andreom?
ovoga treba vise televiziji (i ziovtu!). s mete! se vratiti na inter!
Kad smo kod Community background gagova, ima 1 odlican u Kooperativnoj Kaligrafiji (bottle episode, nece vam biti jasno ako niste gledali):

tumblr_lbrh5wQT5J1qdlhc1o1_r1_400.gif

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...