Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ne znam da li iko jos prati V (visitors) ali upravo se zavrsila 2. sezona ... ide u odlicnom pravcu serija
Koliko ima epizoda?Ona prva sezona je baš bila negledljiva.
Link to comment

v je, slicno kao event, fenomenalno losa serija, da se mora gledati - druga sezona je josh i veci trash od prve. vanzemaljci koji pokusavaju da u laboratorijskim uslovima izdvoje ljudsku dusu. hellyeah!10 epizoda ima 2. sezona

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
ne znam da li iko jos prati V (visitors) ali upravo se zavrsila 2. sezona ... ide u odlicnom pravcu serija
Uh, ova epizoda je bila daleko najbolja!
Link to comment
v je, slicno kao event, fenomenalno losa serija, da se mora gledati - druga sezona je josh i veci trash od prve. vanzemaljci koji pokusavaju da u laboratorijskim uslovima izdvoje ljudsku dusu. hellyeah!10 epizoda ima 2. sezona
pa brate ono ... vanzemljaci su, ne znaju. samo da podsetim da je serija SF tako da ako trazis logicnost i realnost prebaci se na advokatske serije.
Uh, ova epizoda je bila daleko najbolja!
jasta. napokon malo ubijanja. kapiram da ce 3. sezona biti mnogo bolja.
Link to comment
jasta. napokon malo ubijanja. kapiram da ce 3. sezona biti mnogo bolja.

Drago mi je da je napaljeni klinac roknut, bio je iritantan iako je njegovo ponašanje sasvim primereno godinama, tj lik je bio realan. Osećam da će sada Ana da skinuje nekoga da zameni Tajlera.I da, znam da zvuči grozno, ali kasting za Rajanovu ćerku je bio savršen, mrzim malo govno!

Link to comment
jasta. napokon malo ubijanja. kapiram da ce 3. sezona biti mnogo bolja.
Jos nije sigurna 3. sezona.Inace serija je prilicno bezveze, ali ipak odgledah sve do sada.
Link to comment

Drago mi je da je napaljeni klinac roknut, bio je iritantan iako je njegovo ponašanje sasvim primereno godinama, tj lik je bio realan. Osećam da će sada Ana da skinuje nekoga da zameni Tajlera.I da, znam da zvuči grozno, ali kasting za Rajanovu ćerku je bio savršen, mrzim malo govno!

slazem se :lol: mada bih pohvalio i kasting za aninu ceru :wub:
Link to comment
pa brate ono ... vanzemljaci su, ne znaju. samo da podsetim da je serija SF tako da ako trazis logicnost i realnost prebaci se na advokatske serije.
a znam, da mi je toliko smetalo ne bih ni gledao, ali ovo ipak prevazilazi obicne nelogicnosti. prosto - glupo je. uz to, rupe u scenariju su nevjerovatne. iskreno, prva sezona mi je bila daleko bolja [mada to 'bolja' treba shvatiti uslovno, i ovako je rijec o guilty pleasureu].mislim da su sanse za 3. sezonu veoma male.elem, sta da gledam sad? zavrsio sam in plain sight, sad mi se gleda nesto novo, osim ovih novih sto pratim svake sedmice.mislim da six feet under necu privesti kraju. stao sam na kraju 3. sezone, pogledao i prvu epizodu 4. i sta znam, dosadna mi je serija, i previse ozbiljna. mozda je u toj nekoj buducnosti i pogledam, al za sad ide na odmor.
Link to comment

ajd, probacu to, mada u zadnje vrijeme nesto i ne volim komedije. osim par izuzetaka, uglavnom su usiljene i neduhovite gluposti...

Link to comment

Samo zapamti da su one prve epizode drugacije od ostatka. I ne mislim lose, samo drugacije u smislu da serija vremenom evoluira u nesto drugacije. Ako ti se ne svidi na pocetku, izdrzi do sedme epizode prve sezone.

Link to comment
Samo zapamti da su one prve epizode drugacije od ostatka. I ne mislim lose, samo drugacije u smislu da serija vremenom evoluira u nesto drugacije. Ako ti se ne svidi na pocetku, izdrzi do sedme epizode prve sezone.
Nisam sigurna koliko su drugačije. Više je stvar u tome da je za ovu vrstu koncepta potrebno malo duže vremena da se razvije. Svakako ne liči ni na jedan sitcom po ideji - a opet liči na sve živo što možeš da zamisliš u pop kulturi. Na poslu sam navukla troje ljudi na seriju, ono, odgledali su prvu sezonu za 3 dana.
Link to comment
Nisam sigurna koliko su drugačije. Više je stvar u tome da je za ovu vrstu koncepta potrebno malo duže vremena da se razvije.
Moze biti, mada ipak mislim da su u pocetku planirali 1 tradicionalniji sitcom. U krajnjoj liniji, nije ni toliko bitno. Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...