Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

I ta jedna je mnogo. Vrati se desetak stranica unazad, pa ćeš da vidiš kakvo je mišljenje o toj seriji na ovom forumu :P
Kakvo je misljenje? Meni je serija ok. Ali je interesantno da ima samo 6 epizoda.
Link to comment
Kakvo je misljenje? Meni je serija ok. Ali je interesantno da ima samo 6 epizoda.
Što se mene tiče, jako loša serija, koja je upropastiala svojim neinventivnim scenarijem i katastrofalnim kastingom, potencijalno dobru priču.Nisam čitala strip po kome je nastala, ali oni koji jesu, su zgroženi serijom.Gledanost u Americi je bila katastrofalana, pa su je i zbudžili u 6 epizoda. Što se tiče druge sezone, ne znam šta bi rekla, sem da se kojekavo đubre prikazuje godinama, pa što onda ne bi i ovo. Edited by Arkadija
Link to comment

mislim da je i prije emitovanja odluceno da ce prva sezona imati samo 6 epizoda. dakle, nisu je zbudzili zbog slabe gledanosti [makar mi se tako cini]. elem, iskoristicu priliku da josh jednom pomenem majku glavnima u AMC-ju, koji su ukinuli rubicon, i bacili pare na walking dead. 1 retardi.

Link to comment
Gledanost u Americi je bila katastrofalana, pa su je i zbudžili u 6 epizoda.
Zar? Ja sam čuo suprotno, da je gledanost odlična iako su kritike (uglavnom od nas, fanova stripa) očajne. Nisu je zbudžili u 6, planirano je u startu da bude toliko epizoda u prvoj. Network im je odobrila drugu sezonu (što znači da je gledanost u najgorem slučaju pristojna). Ono što obećava je činjenica da su otpušteni kolektivno svi pisci koji su radili na adpataciji, dakle neki drugi ljudi rade na nastavku...
Link to comment

Ja mislim da sam negde početkom prošlog leta pročitala (sad ne mogu da se setim na kom sajtu)da će serija imati više epizoda od ovih 6, ali da se u hodu odlučilo da nemaju kvalitetan materijal da naprave više epizoda.Kao što sam rekla, nisam čitala strip, pa nisam fan istog, ali ovaj Walking dead beše teško sranje.

Link to comment
elem, iskoristicu priliku da josh jednom pomenem majku glavnima u AMC-ju, koji su ukinuli rubicon, i bacili pare na walking dead. 1 retardi.
+1
Link to comment

mozda opet neki americki gay sport ulazi u zavrsnicu? lupetam, ofkors, no svejedno - nisam primjetio pauze, serije koje ja pratim su isle redovno, cini mi se [osim fringea]elem, kad vec pominjasmo amc, imaju priliku da se iskupe za grijehe iz nedavne proslosti. 3. aprila krece serija the killing, remake danske serije forbrydelsen. solidna glumacka ekipa, solidna ekipa reditelja i scenarista [neki radili na rubicon i the wire]http://www.youtube.com/watch?v=74rbbmKIa-A

Link to comment

Samo da prijavim da sam dovrsio prvu sezonu Communityja za 5 dana. Pocinje kao vrlo dobra i onda postepeno evoluira u odlicnost, a u nekim epizodama i u genijalnost! Preporuka za ljubitelje Arrested Developmenta (braca Russo su rezirali najveci broj epizoda) ili ljubiteljima dobre komedije uopste.community-nbc-joel-mchale-cast.jpg+http://www.youtube.com/watch?v=MvpT8ocp0SEDruga sezona se nastavlja 17. marta, nove epizode cetvrtkom.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...