Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Hm, sad ide jedna od ekipa koju sam gledao u subotu ili petak.Mozda vikendom daju nove pa onda od sledeceg ponedeljka-petka to repriziraju a ne obrnuto.
I ja sam pomislio ali mi je izgledalo mnogo blesavo ali s obzirom da su reprize sve je moguce ;)
Link to comment

Uh, ne znam kako mi je ovo promaklo... Verovatno zato sto mi idu na pishu te britanske istorijske drame. Sve u svemu, Downton Abbey sutira dupeta. Sjajni likovi, odlicna prica i dijalozi. Odobrena druga sezona zbog izuzetne gledanosti i kritika. Prva ima sedam epizoda i najskuplja je britanska serija svih vremena.Downton-Abbey-Cast-downton-abbey-15931929-470-513.jpg

Link to comment
koji krs od epizode sad, djevojcica sa traumama iz Srebrenice ubija porodice americkih vojnika :puke:I opet nisu mogli da nadju nekog ko govori nas kako treba.
Jest vala, ja u prvom momentu nisam uspela da razaberem da li manijakinja mumla ili govori a ne pričamo da su svi u timu eksperi za "Šrjebrenićču".Što se tiče njihovog rasporeda emitovanja, sada sam se koncentrisala na ove iz 5. sezone, one što idu radnim danom su suviše kasno( mora se ujutro na posao). Edited by Arkadija
Link to comment
I ja sam pomislio ali mi je izgledalo mnogo blesavo ali s obzirom da su reprize sve je moguce ;)
Subotom bude omnibus pet epizoda iz 4 serijala a od pon-pet to isto repriziraju..Jel gleda neko The Listener.. izgleda pocela druga sezona?Koja je sezona Walking Dead na Fox Crimu?
Link to comment
+1Odgledao par epizoda sezone 1 i prosto nisam mogao vise. Isforsirano do dna. Zadnjih nedelja sam pohvatao par epizoda Lie To Me na HRT kasno uvece, nesto mi nisu lezali kad sam skidao S1, ali ovako kad "naletim" na epizodu ostanem do kraja :blush:
Sto se tice Filadelfije prva sezona je slaba ali od druge krece sou bar je tako bilo meni.
Link to comment
Pa nema samo jedna sezona valjda?
I ta jedna je mnogo. Vrati se desetak stranica unazad, pa ćeš da vidiš kakvo je mišljenje o toj seriji na ovom forumu :P
Link to comment

justified nastavlja da objasnjava :Hail:boyd crowder slusa drive by truckers :wub:1 car.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...