Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao sam prvih nekoliko Episodesa, dosta od mene. Joey je odlican, ali svi ostali su antipaticni. A nije ni smesno.

Edited by Calavera
Link to comment

ja sad gledam pomalo in plain sight. staznam, nije lose. nista specijalno, ali moze se pogledati. recimo da maalo lici na veronicu mars, s tim sto je veronica ipak kulja. al u svakom slucaju, pristojna serija za gubljenje vremena - ako uspijete da ignorisete lik majke i cerke koji su vjerovatno najiritantnije i najtupavije osobe u serijama ikad.

Link to comment

Znaci varijanta je sledeca....pon-pet 23.55 ide sezona 4 pa subotom komplet jedna za drugom a plus petkom 21.30 double-bill sezona 5 koja se reprizira nedeljom u 21.30. :wacko: Dakle nastavak te epizode je (ako sam dobro skapirao) u ponedeljak 23.55

Link to comment

Hm... ne uklapa mi se to posto sam mislio da sam odgledao sve proslonedeljne :blink: . Ove nove sam uspio da propustim i u petak i veceras :isuse: Genija koji je smisljao programsku semu treba cebovatiedit: koji krs od epizode sad, djevojcica sa traumama iz Srebrenice ubija porodice americkih vojnika :puke:I opet nisu mogli da nadju nekog ko govori nas kako treba.

Edited by Feindouno
Link to comment
Jel' pogledao neko novi starz-ov pilot 'Camelot'? Joseph Fiennes, James Purefoy, Claire Forlani i Eva Green. Pilot me nije odusevio ali nastavicu da pratim... ipak je premium cable serija, sevnuce neka sisa i slicno. :P
Tanko, tanko... nisam neki ljubitelj malorijanskog mitološkog palamuđenja, ali ipak sam više očekivao. Fiennes je jedino OK kao Merlin, iako je izgleda neka hrišćanska verzija istog <_<Meni lično su najviše zasmetali stakleni prozori na svim zgradama. U 5.-6. veku. Uključujući tu i rimske ruševine :isuse:To, i činjenica da Eva Green nosi brushalter čak i dok je on top, osećam se prevareno angry.gifeva_green%5B1%5D.jpg
Link to comment
kakav je nesmeh suncano u filadelfiji, pomenuto sunce ti jebem.
+1Odgledao par epizoda sezone 1 i prosto nisam mogao vise. Isforsirano do dna. Zadnjih nedelja sam pohvatao par epizoda Lie To Me na HRT kasno uvece, nesto mi nisu lezali kad sam skidao S1, ali ovako kad "naletim" na epizodu ostanem do kraja :blush:
Link to comment
:isuse: :isuse: :isuse:
Hm, sad ide jedna od ekipa koju sam gledao u subotu ili petak.Mozda vikendom daju nove pa onda od sledeceg ponedeljka-petka to repriziraju a ne obrnuto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...