Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1.Frasier, gledala kad sam bila teško bolesna, prijalo mi2.Dear John, sentimentalno sećanje na kraj osamdesetih. Uklopio bi se u reprize na Fox Life3.Gabrijel, jedino je valjala originalna drama od koje je potekla serija4.Kings, obožavam englesku radničku klasu5.Čardak, nemam pojma šta je ovo, ne gledam domaće serije6.Fawlty Towers, gledala pre sto godina, tada mi bila smešna7.Let There be love, nepoznato8.Blake s 7, u napadu nostalgije prema osnovnoj školi, skinula sam prošle godine celu seriju, negledljivo u današnje vreme, a tako sam je volela
4. Kings ... engleska radnička klasa? Ne, reč je ovoj seriji.3. Gabrijel, poleo je s monodramom, jeste, ali nije loša ni razrada. Boris Buzančić je ejdano ne premalo iskorišćenih glumaca.5. Čardak... Bata vadi novine iz frizera frižidera. U to vreme su se kritičari utrkivali da saseku seriju, jer je imal preengleski humor. To je kao razrada RAdovana III, ali na način na koj ije D. Kovačević to, kao, zamislio, ali ga Radmilović zeznuo.7. Let There Be love, simpatična limunada
Link to comment
4. Kings ... engleska radnička klasa? Ne, reč je ovoj seriji.
Nisam proveravala na netu šta je šta, mislila sam da je to ona serija koja je oko 2002-3.g. išla na B92 i zvala se Kraljevići (engleska radnička klasa, niko ništa ne radi, sem majke, i svi jedu i gledaju tv)bilo je jako zabavno.
Link to comment

To se zvalo The Royle Family ili tako nešto, a ne Kings :)A ovo sa Ianom McShaneom se i meni svidelo, ali su ga otkazali u roku od odmah zbog male gledanosti.

Link to comment
Party Down je solidna komedija, ali bih iskreno radije gledao Arrested Development po treci put.
A Parks and recreation? Izdrzi nekoliko epizoda i eto nove omiljene serije. Zbog nje je i ugasena Party Down.Episodes2.jpgInace, ovijeh dana pogledao Episodes i propisno se navukao. Steta sto prvi serijal ima samo 7 epizoda. Nisam znao da je Joey stvarno smijesan.Raising Hope - solidnoUK Skins - poceo od petog serijala i odmah odustao. suvise tinejdz, a nedovoljno prljavo kao na pocetku.Shameless US - genijalnoThe Big Bang Theory - poslednja sezona veoma losaPortlandia - Nako. Na momente jako smesno.Bob's Burgers - odlicno!The Ricky Gervais Show - pinkltonski presmesno!How I Met Your Mother - sad je vec red da se malo zakuva
Link to comment

Pogledacu Episodes i PaR kad zavrsim sa AD-om. Nece mi dugo trebati, u proseku odgledam 5 epizoda dnevno. Jebiga, navuces se i gotovo. <_<

Edited by Calavera
Link to comment
Party Down je solidna komedija, ali bih iskreno radije gledao Arrested Development po treci put.
Gledaj Running Wilde onda. Ja probao par epizoda, čisto da vidim koje će Arrested Development gegove da recikliraju ("Come ooon!"), a onda zaboravio da nastavim. Jebiga, ni Gobias ne pomaže.Mada izgleda da su ih skinuli sa Fox Life rasporeda od kako je Will & Grace rezerektovan jubilarni 68. put?
Link to comment

mrzi me sad da pregledam svih 185 strana topika. jel pisao nekad neko hvalospeve o Community ovde? urnebesno smešno, a opet jako promišljeno i pametno napisano. svaka epizoda je neki drugi pod-žanr ili se bavi potpuno različitom temom, a opet drži vodu kao celina.ja gledam epizodu za epizodom, i onda kad se završi polusezona odgledam je ponovo u dva dana, i jednako je smešno. ako ste u potrazi za sitcomom - preporuka

Link to comment

Jel' pogledao neko novi starz-ov pilot 'Camelot'? Joseph Fiennes, James Purefoy, Claire Forlani i Eva Green. Pilot me nije odusevio ali nastavicu da pratim... ipak je premium cable serija, sevnuce neka sisa i slicno. :P

Link to comment

jel to serija ili opet mini-serija, kao pillars of the earth? ne volim bash takve stvari, ali i pillars of the earth je solidan, pa mozda i camelota pogledam.svidjela mi se prva epizoda shameless. 1 preporuka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...