Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni ekstra ima dve sezone po 6 epizoda muzika ubiva na mesto!
O cemu se radi? Po mogucnosti uporedi sa nekom od popularnih serija.Muzika šmuzika, nije mi to bitno.@ Mjurijel, nisam.
Link to comment

Pa, registruj se nesreco. Sve ima.Ranije je bila slobodna registracija, ali imam ja 4-5 naloga, pa mogu da ti dam jedan. Doduse, nisam ulazio duze vremena, valjda ih nisu ubili

Link to comment
O cemu se radi? Po mogucnosti uporedi sa nekom od popularnih serija.Muzika šmuzika, nije mi to bitno.@ Mjurijel, nisam.
Britanska verzija heroja ali mnogo bolja i mnogo realnija veruj mi pogledaj neces se pokajati.
Link to comment

jesi gledao i drugu epizodu?za slucaj da nisi, stavljam u spojler:

ne svidja mi se sto su boyd i ava sad kao zajedno, prebrzo mi to nesto.a i ne svidja mi se puno sto je winona toliko u prvom planu, dosadna je. ali osim toga, odlican pocetak sezone

Link to comment

pogledao obe danas. slazem se donekle. mislim, nije ni Winona toliko u prvom planu. sluzi svrsi, za efektan kraj druge epizode :D a moraju tako nesto da utrpaju, da navuku mandinga i ostale vesele domacice na seriju...a Boyd ja mama. tacno vidim da je zesce neko sranje napravio cim se ne seca nicega :lol: uopste cea atmosfera u seriji, wild west(i to onaj najcrnji deo) u 21. veku. tacno mislim da to sve i izgleda tako tamo...

Link to comment
FraiserDear JohnGabrijel (poludomaća)KingsČardak ni na nebu ni na zemlji (domaća)Fawlty TowersLet There Be LoveBlake's 7
1.Frasier, gledala kad sam bila teško bolesna, prijalo mi2.Dear John, sentimentalno sećanje na kraj osamdesetih. Uklopio bi se u reprize na Fox Life3.Gabrijel, jedino je valjala originalna drama od koje je potekla serija4.Kings, obožavam englesku radničku klasu5.Čardak, nemam pojma šta je ovo, ne gledam domaće serije6.Fawlty Towers, gledala pre sto godina, tada mi bila smešna7.Let There be love, nepoznato8.Blake s 7, u napadu nostalgije prema osnovnoj školi, skinula sam prošle godine celu seriju, negledljivo u današnje vreme, a tako sam je volela
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...