Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam neki seriofil tako da mogu da kažem da je six feet under jedina serija koju sam odgledao u cjelosti od prve do poslednje epizode. Samim tim što sam uspio znači da mi je i najbolja, koliko se sjećam, ima kratak period u četvrtoj sezoni kada se stvari vrte u krug, osim toga, drži bez daha.The Wire takođe fenomenalna, ali sam nju gledao u dosta sporijem ritmu. Nekako mi je tražila više vremena. Nisam još pogledao poslednju sezonu.
Početak treće sezone, prvih par epizoda.
Link to comment

samo da obavjestim, mada mislim da nikoga osim mene nije briga za to - pocela druga sezona justified. i to pocela prilicno dobro. jeremy davies igra negativca, i to iznenadjujuce dobro.

Link to comment
samo da obavjestim, mada mislim da nikoga osim mene nije briga za to - pocela druga sezona justified. i to pocela prilicno dobro. jeremy davies igra negativca, i to iznenadjujuce dobro.
Ja kad u prolazu vidim da se nešto emituje na AXN, znam da mi je to bolje da propustim. OK, vidim da tamo daju i Practice, ali to računam da je izuzetak koji potvrđuje pravilo. Zato sam se sramno navukao na MTVovo čedo, Skins. :blush: Gledam paralelno UK i US verziju i razočaran sam relativnim manjkom teen sex & drugs & r&r posle tolikog sablažnjavanja u javnosti dežurnih sablažnjitelja. Ipak mi je zanimljivo, jailbait klinke su uglavnom lepe, dijalozi nisu preterano glupi, gluma nije preterano užasna, atmosfera je sasvim dobra, ispratiću do kraja sezone sigurno.
Link to comment

sta bjese practice? jel to onaj spin-off grey's anatomy, sto ide na fox lifeu? kako je to dzubre, pakao. mada vjerovatno ipak nisi mislio na to...elem, justified je skroz kul. FX rjetko kad promasuje, a uz sve to, prva epizoda je imala odlicne rejtinge, tako da ce, ako tako nastavi, biti i trece sezone. nego, gleda li neko V? ono je toliko loshe da se apsolutno mora gledati :D vrhunski trash.

Link to comment
sta bjese practice? jel to onaj spin-off grey's anatomy, sto ide na fox lifeu? kako je to dzubre, pakao. mada vjerovatno ipak nisi mislio na to...
Verovatno mislis na Private practice posto ona lici na grey's anatomy.A Vini ti je odgovorio za Practice :D Edited by Milosh76
Link to comment
shameless.jpg Odgledah dve epizode "Shameless"... planirao sam da mi se ne svidi, sve je ukazivalo... ali, ipak ima sarma, ispraticu i nekoliko sledecih da vidim kako ce se razvijati. (zaplet u najkracem: disfunkcionalna porodica, pa na kub)
Link to comment

Odgledah "Archer", nije losa serija ali glavni karakter je prilicno iritantan... ali takva mu je uloga, moze da se pogleda serija - da se ubje vreme, medjutim sve vreme me je lik podsecao na drugu seriju " burn notice" i mada sam pljuvao seriju pre par meseci, sad kada sam pogledao prve tri epizode*, promenicu misljenje, nije spektakularna ali za ubijanje vremena - odlicna.... koliko ja imam vremena za ubijanje .... ku ku*gledao sam vise od tri epizode mada uglavnom na delove i ne povezano;

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Sinovi verovatno pocetkom septembra...
:isuse: Tacno nemam sta da gledam. Od Zice sam odustao posto ne mogu da nadjem normalne torente a drugo ne dolazi u obzir jer mi net puca + je na nekim sajtovima okaceno iz 1000 dijelova, na drugima neki blesavi format koji ne radi itd. Sranje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...