Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Hocu da pocnem da skidam The Wire ali na sajtu sa kog inace skidam serije su sve neke francusko-njemacke verzije ili jednostavno nema dovoljno sidera. Sta da radim? (ilegalne preporuke primam na PM :D)

Link to comment
Hocu da pocnem da skidam The Wire ali na sajtu sa kog inace skidam serije su sve neke francusko-njemacke verzije ili jednostavno nema dovoljno sidera. Sta da radim? (ilegalne preporuke primam na PM :D)
Ima na torrentima (dakle ono torrentz.com) dobar torrent sa .mkv fajlovima od po 800mb otprilike po epizodi. I to sa dosta seedera. Ili je bar bio. Probaj to. Ima i varijanta sa .avi fajovima, ali to je nesto losiji kvalitet ripa. :)
Link to comment
Ima na torrentima (dakle ono torrentz.com) dobar torrent sa .mkv fajlovima od po 800mb otprilike po epizodi. I to sa dosta seedera. Ili je bar bio. Probaj to. Ima i varijanta sa .avi fajovima, ali to je nesto losiji kvalitet ripa. :)
Na taj sajt sam i mislio, slabo sta ima a ne bih bas skidao 5 sezona po 800 MB. Dobio sam linak na PM :)Sto se wareza tice bio je zatvoren za nove clanove kad sam posljednji put gledao.
Link to comment
Veronica_Mars_season_3.jpg
Dovrsio drugu sezonu malopre. K'o Shyamalan da je rezirao finale! :Hail:Posle ovoga prelazim na Party Down, buduci da Vinnie Van Lowe tamo ima glavnu ulogu. :) Gledao neko?
Link to comment
Dovrsio drugu sezonu malopre. K'o Shyamalan da je rezirao finale! :Hail:Posle ovoga prelazim na Party Down, buduci da Vinnie Van Lowe tamo ima glavnu ulogu. :) Gledao neko?
Simpaticna komedija. 2 sezone su samo snimili, doduse. Vise od pola glumaca sa postera koji si okacio su imali ili glavnu ili sporednu ulogu u seriji. Plus su je isti ljudi (Rob Thomas & co) pisali.
Link to comment

Odgledah Pushing Daisies, super je...fala na preporuci Calavera. :thumbsup: Baš bedak što ga ukinuše dušmani tako brzo. :(Ako imate još neke laganije preporuke slobodno udrite, dok sam u elementu...

Link to comment

od sutra uvece u 11 h na tv atlas ide karnevalinace. krenem sinoc, razocarana sto je finale vajera presjeceno na pola na tv atlasu, da premotavam krajeve serija, i sjetim se kako mi je finale 6 ft under bilo strava. pa kao, da vidim slaze li se gugl sa mnom. i slaze se, nadjem u nekom clanku i klip, posljednjih 6 minuta epizode. cudim se, sto bas 6, ne sjecam se neke jasno odvojene cjeline. jos gore, potpuno mi je nepoznato to sto gledam. kad ono. ja sam gledala pretposljednju epizodu misleci da je posljednja. i bila mi je super, skroz logican kraj -_-odlicno je i pravo finale, odgledala sam ga danas.

Link to comment

Nisam neki seriofil tako da mogu da kažem da je six feet under jedina serija koju sam odgledao u cjelosti od prve do poslednje epizode. Samim tim što sam uspio znači da mi je i najbolja, koliko se sjećam, ima kratak period u četvrtoj sezoni kada se stvari vrte u krug, osim toga, drži bez daha.The Wire takođe fenomenalna, ali sam nju gledao u dosta sporijem ritmu. Nekako mi je tražila više vremena. Nisam još pogledao poslednju sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...