Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

inace, vas dvoje ste prvi koje znam da nisu zadovoljni modern family pricom. bas me zanima zasto?
meni jednostavno nije dovoljno zabavno, nije ono što mi sad treba. istina, odgledala sam tek nekoliko epizoda, ali jedino su sofija, deda i mali debeli delovali okej, svi ostali previše usiljeni, a pogotovo riđi gej, bez obzira što je u startu dobio prednost (jer jer riđ i gej -_- ). pre bih rekla da je ovo serija koju bih gledala kad baš nemam šta drugo da radim, a opet tad preferiram druge/drame, dok od komedija tražim da budu nekako kao it's always sunny, malo gluplje i brže.
meh, meni su komedije nekako najveci problem. osim icolvejssani, nista drugo mi nije narocito dobro. modern family i raising hope su podnosljivi, ali nista posebno. big bang theory je meni krsh, ali mnogi je vole, pa mozes i to da probas. ili da nadjes neku kul englesku seriju :)
big bang theory sam čak i gledala par sezona, pa mi je i to dosadilo. za raising hope prvi put čujem, probaću ovih dana to i better off ted.od kul engleskih imam misfits u planu za neki drugi put. hvala svima na sugestijama.
Link to comment
Kažu mi da je How I Meat Youre Mother baš smešno.Jel smešno il seru?
solidna je serija. gledaj par epizoda prve sezone (jako su kratke epizode :D) pa ako ti legne super, a ako ne onda nista :P Edited by Далибор
Link to comment
Na HRT 2 ide The Closer, sjajna serija. Criminal Minds na Fox Crime.
Samo za neupucene da se ne zbune FoxLife i FoxCrime imaju malo "sizofren" redosled prikazivanja serija sto sam ja osetio bas kod Criminal Minds-a.Tek kad sam im pronasao sajt uspeo sam da "upucam" .Mislim da petkom uvece idu dve epizode iz recimo 5. sezone a da tokom nedelje idu epizode iz prethodne 4. sezone.I takodje mislim da sub/ned noc idu vezano 4 epizode koje su iz prethodne nedelje.Ume da bude zbunjujuce posto se kod njih dogadjaju promene u castingu...SUS CM dobra serija...
Link to comment

fin je boardwalk emipre. ne valjda jer su odmah rasprsili priču preko tri grada i sada je to jako teško sve pokriti valjano i smisleno, osim toga ok

Edited by korindjar
Link to comment
Samo za neupucene da se ne zbune FoxLife i FoxCrime imaju malo "sizofren" redosled prikazivanja serija sto sam ja osetio bas kod Criminal Minds-a.Tek kad sam im pronasao sajt uspeo sam da "upucam" .Mislim da petkom uvece idu dve epizode iz recimo 5. sezone a da tokom nedelje idu epizode iz prethodne 4. sezone.I takodje mislim da sub/ned noc idu vezano 4 epizode koje su iz prethodne nedelje.Ume da bude zbunjujuce posto se kod njih dogadjaju promene u castingu...SUS CM dobra serija...
Petkom uveče su išle dve epizode iz 4 serijala, a preko nedelje su išle epizode iz trežeg serijala. U subotu uveče repriziraju pet epizoda koje su se emitovale preko nedelje. Da se totalno zbuniš. Inače sad u petak počinje emitovanje po dve epizode iz petog serijala. Taj još nije bio emitovan na Fox crime. Ne znam da li će i dalje preko nedelje da repriziraju stare, ali u subotu sam gledala pet početnih epizoda iz 4 serijala.
Link to comment
Petkom uveče su išle dve epizode iz 4 serijala, a preko nedelje su išle epizode iz trežeg serijala. U subotu uveče repriziraju pet epizoda koje su se emitovale preko nedelje. Da se totalno zbuniš. Inače sad u petak počinje emitovanje po dve epizode iz petog serijala. Taj još nije bio emitovan na Fox crime. Ne znam da li će i dalje preko nedelje da repriziraju stare, ali u subotu sam gledala pet početnih epizoda iz 4 serijala.
A šta onda repriziraju nedeljom uveče? Ja sinoć odgledah 2 epizode, doduše, meni su one sve premijerne, pošto Criminal minds pratim sporadično i kad naletim. Ove dve su bile povezane i rekla bih da su kraj neke sezone pošto

Hočkinsa neko upuca u njegovoj kući

Link to comment
A šta onda repriziraju nedeljom uveče? Ja sinoć odgledah 2 epizode, doduše, meni su one sve premijerne, pošto Criminal minds pratim sporadično i kad naletim. Ove dve su bile povezane i rekla bih da su kraj neke sezone pošto

Hočkinsa neko upuca u njegovoj kući

To je repriza od petka. Petkom ide premijerno dve epizode iz najnovijeg serijala a nedeljom je repriziraju. To je bio kraj 4 serijala, u petak pocinje peti.. <_<

Ne brini nece umreti, ima jos 5 i ceo 6 serijal

Link to comment
To je repriza od petka. Petkom ide premijerno dve epizode iz najnovijeg serijala a nedeljom je repriziraju. To je bio kraj 4 serijala, u petak pocinje peti.. <_<

Ne brini nece umreti, ima jos 5 i ceo 6 serijal

E, dobro, sad mi je lakše :D
Link to comment

I ja sam se skroz pogubio zbog tog njihovog rasporeda. Odgledam jednu epizodu koja je izgledala kao da ce imati nastavak i sutrasnje vece organizujem da bih stigao da odgledam taj nastavak kad ono epizoda iz potpuno druge sezone :lol: Na kraju sam izguglao sve pa zahvaljujuci tome znam da je ono sinoc bila posljednja epizoda 4. sezone, pokusacu sad da pratim tu petu redovno ako je to uopste moguce.

Link to comment

Ok, dugo sam razmišljao, i rešio sam da priznam. :(Gleda li neko smallville? :oTo je jedna od prvih serija kojih sam se dokopao u "kompletu", krenuo još odavno, onaj Veling mi BAŠ liči na Riva pa stvarno imam trip ko da gledam Supermena, ko još ne voli Supermena... Simpatična mi je ta smallville atmosfera, kao da gledam neku modernu scfi bajku, svi prijateljsko ljubavni emocionalni odnosi su stvarno dobro odrađeni /to uglavnom i nosi seriju/, lepe su im žene, Erica Durance fino nosi lik Louise Lane (presamitio bi je samo tako), ostali manje više podnošljivi.ZNAM, gluma je na momente jadna do granica negledljivosti, priča i sporednjaci koji kao bad guys upadaju u priču su ponekad dosta loše skoro amaterski odrađeni, al sav taj trash mi zaista prija ponekad i odmara me. Završavam desetu sezonu koja je koliko sam zguglao poslednja, imam lošu naviku da se saživim sa likovima i serijom uopšte, pa me uvek uhvati emocija kada se neka serija koja mi je ok završava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...