Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jel gledao neko pilot 'lights out'? prilicno su pozitivne kritike.jes da su mi generalno smor filmovi o boksu, ima ih milion, ali probacu ovo. FX ima mahom dobre serije, pa bi i ovo moglo da valja.igra nick sobotka :)
odlican je lights out, sto jos dokazuje i fakat da mu opada gledanost, te ce verovatno biti samo ovih 13. cak i kad se zanemare ziheraski fejspalmovi tipa jermenin sa krstacom po imenu omar, dosadna zena i pametna deca, tu je stejsi kic i irci iz dzersija da je poprave. verovatno najbolja nova serija u ovoj sezoni.
Heh, moja nova animirana serija...Created by producent Dr. Katza Bob's Burgers
gledala samo pilot, malo mi njakav bio, ali verovatno sto sam se predozirala sa pet sezona family guya odjednom. kakav je dalje?
Link to comment
gledala samo pilot, malo mi njakav bio, ali verovatno sto sam se predozirala sa pet sezona family guya odjednom. kakav je dalje?
meni fenomenalan. jako te brzo likovi uvuku u taj njihov retoski svet. zaista simpaticno. malo glupo sto se vec na pocetku serijala pravi pauza od 3 nedelje do 4. epizode.
Link to comment
odlican je lights out, sto jos dokazuje i fakat da mu opada gledanost, te ce verovatno biti samo ovih 13. cak i kad se zanemare ziheraski fejspalmovi tipa jermenin sa krstacom po imenu omar, dosadna zena i pametna deca, tu je stejsi kic i irci iz dzersija da je poprave. verovatno najbolja nova serija u ovoj sezoni.
mislim da ima solidne sanse da dozivi i drugu sezonu. koliko vidjeh, kriticari ga bash dosta hvale, a FX ionako ima obicaj da da sansu seriji da se razmahne [mada su terrierse ukinuli, mater im :mad: ]
treba mi neka glupa komedijica, probala modern family al mi dosadno. jel gledao neko better off ted ili bi preporučio nešto treće?
meh, meni su komedije nekako najveci problem. osim icolvejssani, nista drugo mi nije narocito dobro. modern family i raising hope su podnosljivi, ali nista posebno. big bang theory je meni krsh, ali mnogi je vole, pa mozes i to da probas. ili da nadjes neku kul englesku seriju :)
Link to comment
mislim da ima solidne sanse da dozivi i drugu sezonu. koliko vidjeh, kriticari ga bash dosta hvale, a FX ionako ima obicaj da da sansu seriji da se razmahne [mada su terrierse ukinuli, mater im :mad: ]
zbog terriersa i kazem. fx je izgubio neke velike oglasivace ove godine, pa moraju malo pazljivije sa budzetima, citala negde. a treca epizoda lights out je imala prema tv ratingu ili nekom takvom, tek nesto vise od 800 hiljada gledalaca. al zato najgluplja serija svih vremena, the cape, ladno prelazi pet miliona. pakao.inace, vas dvoje ste prvi koje znam da nisu zadovoljni modern family pricom. bas me zanima zasto?
Link to comment

moj problem je generalni, sa sitcomima. previse mi je usiljeno i plasticno, samo cekam da se zacuje onaj smijeh u pozadini. cak i kad je dobar sitcom [sto je rjetkost] uvijek imam taj neki osjecaj izvjestacenosti. modern family je simpaticna serija, kao i pomenuta raising hope, ali tesko da mi je vise od toga. mogu je gledati, i relativno redovno skidam nove epizode, no ne mogu reci da su me oborili na dupe

Link to comment
hteli bi oni uzivo ali to je veliki napor za zglobove crtaca.
ma znam, ali sam racunao ako su vec Dr.Katza mogli da crtaju uzivo... Edited by scab
Link to comment
meni fenomenalan. jako te brzo likovi uvuku u taj njihov retoski svet. zaista simpaticno. malo glupo sto se vec na pocetku serijala pravi pauza od 3 nedelje do 4. epizode.
sad cu da nastavim, hvala. super mi je caca i ona bartovska cerka, ali mi prica malo bila mrsavica.ima li jos neki novi crtac, nisam u poslednje vreme mnogo istrazivala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...