Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bored-to-Death-Event-Night-full-size.jpgObozavam ovakve blejacke serije za nezaposlene i lenje. Kad imam vremena i trave nista prijatnije i smesnije. Svi su mellow, svi su fini, cak i negativci su potpuno razumni likovi sa kojima uvek mozes da malo popricas. Ted Danson briljira kao matori pothead. Hejt za Filipenka sto je ovo mesao sa onom geek sitkom lobotomijom Big bang theory, i za neodlucnost ostalih zbog koje sam odlagao skidanje.
Link to comment

Iskreno, prve tri epizode tog smeća su bile nešto najtupavije i najdosadnije što sam gledao u tom periodu. Niti prijatno, niti smešno. Ne znam kako ide posle i šta se sve dešava, ali glavni lik je toliko ljigav, odvratan, da ne kažem kao govnima namazan da se ne uvrede Jevreji jer su žrtve holokausta, da ne znam šta treba da se desi da toj seriji dam ikakvu šansu. Što se mene tiče, držim da to može da bude smešno i zabavno samo specifičnoj kombinaciji onih koji su bili oslobođeni fizičkog vaspitanja, nemaju nikakav smisao za humor i žele nešto što će usputno gledati dok na fotelji čitaju horoskop.

Link to comment

Na kraju će ostati upamćeno da sam ja rekao tu glupu izmišljotinu reakcionih elemenata na topiku o premijer ligi, a u stvari mi zalepljeno kada sam se usudio usprotiviti aksiomu da je Vidić sigurno najbolji štoper na svetu <_<

Link to comment

Ima šarma. Nekoliko skečeva sa solidnim glumačkim izvedbama scenarija koji se bazira na klasičnim dijalozima, ali sa malo drugačijim pristupom. Apsurd na prvom mestu, ali uz prvoloptaške teme. To mi je jedino zasmetalo. Btw, u prvoj je i Steve Buscemi tako da...

Link to comment
Ima šarma. Nekoliko skečeva sa solidnim glumačkim izvedbama scenarija koji se bazira na klasičnim dijalozima, ali sa malo drugačijim pristupom. Apsurd na prvom mestu, ali uz prvoloptaške teme. To mi je jedino zasmetalo. Btw, u prvoj je i Steve Buscemi tako da...
svidjela mi se. najbolja mi je prica sa kultom odgajivaca pilica :lol: a i 'liga odraslih igraca zmurke' je kul.sa buscemijem mi je mozda najslabija.jel ima samo 6 epizoda ukupno, ili ima sanse za drugu sezonu?u sledecoj epizodi ce valjda biti kyle mclachlan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...