Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ne moze da bude omiljena kad nisam pogledao ni prvu epizodu, ali je, pretpostavljam, korisna informacija da je nbc-u i na sharing sajtovima poceo da se emituje harry's law - novo cedo dejvid e. kelija tvorca boston legal.glavnu ulogu igra keti bejts, a prva epizoda se upravo skida.

Link to comment

Video sam reklame za to za vreme Golden Globesa, deluje zanimljivo.Enivej, odustao od Sports Nighta posto sam uocio pattern da u prvoj polovini epizode padaju vrcave replike i duhovite opaske, dok u drugoj polovini fore prestaju i pocinju tirade o tome kako je silovanje bezveze a lov na zivotinje i nije neki sport. Sranje.Zato sam poceo sa:Veronicom Mars7353-L-d70e214628.jpgNe znam sta sam cekao do sada. I Kristinica™ :wub: i ostatak serije su sjajni.

Edited by Calavera
Link to comment

Harry's law mi je bio meh... Nemojte da ocekujete Practice ili BL. Calavera... :thumbup: Edit: Skinuo i pilot Being Human US i ne izgleda uopste lose. Za razliku od Skins US, koji je sranje.

Edited by mandingo
Link to comment

castle je sasvim solidna serija [ne pokusava da bude ozbiljna kao ti smarachki siesajevi].prije svega zato sto je nathan fillion majstor. a i naturalizovana amerikanka stana katic je dobra osoba :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
castle je sasvim solidna serija [ne pokusava da bude ozbiljna kao ti smarachki siesajevi].prije svega zato sto je nathan fillion majstor. a i naturalizovana amerikanka™ stana katic je dobra osoba :)
- castle je klon The Mentalist (TV Series 2008– )- na to sam ciljao, odgovor abc-a na uspešnu seriju cbs-a, exploatacija tematike koja je imala dobru prođu kod publike
Link to comment
Nema, naravno. Ne secam se tacno kada su se pogubili, ali znam da jesu
Meni je već druga sezona bila poprilično loša, valjda sam ja lud što sam očekivao da to krene na bolje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...