Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam, kažem ti gledao sam praktično ništa... Hvala, skidam pa ću da videti kako mi leži.
Samo, budi upozoren: serija je naglo prekinuta u drugoj sezoni. Velika gre'ota.
Link to comment

Pošto volim da gledam krateže pred spavanje, a završio sam sa Futuramom (koja globalno, nije loša, da nema Bendera i Zoidberga, bila bi sranje), sad ću da krenem msm po prvi put PONOVO da gledam neku seriju - Men Behaving Badly. :D Odgledao sam to pre par godina sa nekog tv ripa, sad sam poskidao dvd ripove, pa ću pred spavanje da se častim kvalitetnim humorom. :)

Link to comment

jel gledao neko pilot 'lights out'? prilicno su pozitivne kritike.jes da su mi generalno smor filmovi o boksu, ima ih milion, ali probacu ovo. FX ima mahom dobre serije, pa bi i ovo moglo da valja.igra nick sobotka :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
jel gledao neko pilot 'lights out'? prilicno su pozitivne kritike.jes da su mi generalno smor filmovi o boksu, ima ih milion, ali probacu ovo. FX ima mahom dobre serije, pa bi i ovo moglo da valja.igra nick sobotka :)
Uh, pa to je režir'o još jedan od šrafova "The Wire"-a...Video najavu nešto ranije, gledam čim završim neko trenutačno "skidanje"...
Link to comment
jel gledao neko pilot 'lights out'? prilicno su pozitivne kritike.jes da su mi generalno smor filmovi o boksu, ima ih milion, ali probacu ovo. FX ima mahom dobre serije, pa bi i ovo moglo da valja.
Pilot deluje zanimjivo. Nastavicu da gledam.
Link to comment

djeluje simpaticno. bash me zanima kako se carrie brownstein snalazi kao glumica [mada, cini mi se da je vec glumila u nekom hvaljenom indie filmu, al ne sjecam se naslova]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...