Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja odgledao prve 4 epizode men of a certain age i nikako da nastavim. A nije da mi se nije dopala. Vidim krenula i druga sezona.
I ja gledao nekoliko prvih cekajuci da se "zaleti", pa odustao. Cini se ok i da ce biti od toga nesto, ali me mrzi da ulazem vreme i nade...edit: Ako vas mrzi da gledate sest epizoda serije The Trip (and again - sjajna je!), sada sam video da se vec izasao film sastavljen iz najboljih delova serije. Mislim. Edited by scab
Link to comment

meni se prilicno svidja men of certain age. jeste spora, no to mi ne smeta. ray romano izgleda cak kao da zna da glumi, nije uopste toliko iritantan. probacu i taj the trip [steve coogan mi je generalno cool, tako ta cu svakako probati]

Link to comment

Odgledah prvu sezonu HBO serije "Boardwalk empire". Radila ista ekipa koja je radila Soprano's-e, pod nadzorom Martina Scorsese-a.Steve Buscemi fenomenalan. Serija je odlična, i već prave drugu sezonu.

Link to comment
Jbg, meni on tu nije legao. Ovisnik koji izbode babu da, criminal mastermind nikako.
Pa jeste neobično, mislim nije njegov tip uloge, ali opet je odigrao dobro. Ipak je samo krimos, sa više para i snalažljiviji i lukaviji, ali nije baš mastermind.A i muzika je do jaja.
Link to comment

Friday Night Lights nikako da dotakne dno. Iz goreg u jos gore. Srecom jos koja epizoda i kraj serije, mada su to trebali realno uraditi jos pre 2 sezone.

Link to comment

Ako može preporuka za neki laganiji materijal, nešto da se gleda 'nako usput...Ne mora da bude novije produkcije. Arrested development sam recimo tek sad pogledao, dok sam čekao da se završi 6. sezona philadelphie ( :Hail: ) pa da kupim™ na gomili. Pored te dve još Entourage pratim, i mislim da je to sve što sam gledao u tom fazonu od 2000-e pa na ovamo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...