Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Holmes: It wasn't YOU he tried to kill! Watson: Think man, think... Who was SUPPOSED to be in that room? Holmes: That's right! You were! Watson: Moriarty knows... I am the only match for his evil genius. Holmes: You mean he's not trying to kill me? Watson: Of course not. He knows you're an idiot. Holmes: Oh, thank God.
Edited by Calavera
Link to comment

jesam li ja jedini kojem je sherlock holmes, generalno, potpuno nezanimljiv? vjerovatno jesam.anyhoo, jel gledao neko 'life'? djeluje gledljivo, pomalo slicna castleu, samo manjeduhovita...

Link to comment

Hvala svima. Gledacu obavezno veceras drugu epizodu. Ako neko ima savet gde na netu da kupim prvu epizodu, neka mi sibne na pm.A without a clue sam gledao. Nije los ali to je druga vrsta filma.Imam knjizurdu sa svim pricama holmsa, cak i jednom neobjavljenom originalno koja se bavi preljubom i onom polsednjom u kojoj holms pred sam prvi svetski rat zajebe svabe masno, a vec se rastao od votsona i zivi na farmi. prilicno tuzno.

Link to comment
Hvala svima. Gledacu obavezno veceras drugu epizodu. Ako neko ima savet gde na netu da kupim prvu epizodu, neka mi sibne na pm.A without a clue sam gledao. Nije los ali to je druga vrsta filma.Imam knjizurdu sa svim pricama holmsa, cak i jednom neobjavljenom originalno koja se bavi preljubom i onom polsednjom u kojoj holms pred sam prvi svetski rat zajebe svabe masno, a vec se rastao od votsona i zivi na farmi. prilicno tuzno.
Nemoj gledati drugu a da predhodno ne kupis prvu
Link to comment
jesam li ja jedini kojem je sherlock holmes, generalno, potpuno nezanimljiv? vjerovatno jesam.anyhoo, jel gledao neko 'life'? djeluje gledljivo, pomalo slicna castleu, samo manjeduhovita...
Uh, pick me! pick me!Uvek mi isle na vrh srednjeg prsta te misterije na kraju kojih Sherlock uzvikne 'A ha!" i objasni mi ko je u stvari ubica, a da me sve vreme nije ni bilo briga. E! Rekavsi to, moram da priznam da je prva epizoda BBC Sherlocka genijalna! Moderna, pametna, uzbudljiva! A onda sam pogledao drugu koja je sav trud prethodne bacila u vodu svojom 80's naivnom i tako razvucenom pricom. Treca kao malo vadi. Meni dosta Sherlocka za ovu deceniju...
Link to comment
Drugi Sherlock je podosta slabiji od prvog, ali svejedno sasvim pristojan.
Uprkos slatkoj kineskinji moram da se slozim da je ovako.Sutra cu da odgledam trecu za koju se nadam da je slicnija prvoj nego li drugoj.
Link to comment
jesam li ja jedini kojem je sherlock holmes, generalno, potpuno nezanimljiv? vjerovatno jesam.anyhoo, jel gledao neko 'life'? djeluje gledljivo, pomalo slicna castleu, samo manjeduhovita...
Ako misliš na Damian Lewis/Sarah Shahi, Life, ja sam gledao. Meni je ok serija, ima zanimljivu radnju, dvoje glavnih glumaca rulaju, a i muzika mi je u proseku bila odlična. Šteta što je imala samo 2 sezone.Preporučio bih, nije vrhunska po meni, ali sasvim gledljivo. Edited by Garnirung
Link to comment

gledah je zadnjih par dana. indeed, nije losha. mislim, nista specijalno, ima ljigavih momenata, glupavih klisea i nerviraju me oni razgovori sa svima vezanim za hapsenje crewsa, glupavo je. al sve u svemu, meni je skroz kul, pogotovo sto uporedo sad gledam wire i 6ft under, pa dobro dodje nesto ovako neozbiljno. plus, sarah shahi :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...