Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne znam da li sam prijavio, ali sam završio sa True Blood. Trt, mrt - nije loše, ali daleko od spektakla.Overio sam sa društvom Band of Brothers ponovo (:Hail:), a sve kao uvod u Pacific, odgledao sam prve dve epizode, ono što mi upada u oči je očajan kasting i ista takva gluma. Možda se nešto promeni do kraja, ali čisto sumnjam.Posle toga planiram da cepim Battlestar galacticu, jel mogu da krenem od S1E01 epizode? Pošto vidim da ima nekih specijala, pa da nije neki od njih neki pilot i sl?...

Link to comment
Ne znam da li sam prijavio, ali sam završio sa True Blood. Trt, mrt - nije loše, ali daleko od spektakla.Overio sam sa društvom Band of Brothers ponovo (:Hail:), a sve kao uvod u Pacific, odgledao sam prve dve epizode, ono što mi upada u oči je očajan kasting i ista takva gluma. Možda se nešto promeni do kraja, ali čisto sumnjam.Posle toga planiram da cepim Battlestar galacticu, jel mogu da krenem od S1E01 epizode? Pošto vidim da ima nekih specijala, pa da nije neki od njih neki pilot i sl?...
Pacifik preskoči ako ikako možeš....ili gledaj samo epizode gde ima puno akcije, ona je potpuno ok /prvih par i mislim 8 ili 9ta/....ostatak je teška smaračina...ali teška..Pokušali da izvuku previše iz Ripoffa BoB-a.. :isuse: PS Galaktika od 1-1....
Link to comment

The reimagined miniseries Battlestar Galactica, developed by Ronald D. Moore and David Eick, was first telecast in 2003, and this concept was continued with another Battlestar Galactica TV series telecast from 2004 to 2009. A prequel TV series, Caprica, began airing in 2010.Mozda covek misli na originalnu Galaktiku iz '70ih ;)

Link to comment

Upravo zavrsio prvu epizodu BBC Sherloka.Mislim da mi mozak jos uvek ima visestruke orgazme i u velikoj sam dilemi da li da odgledam jos jednom istu epizodu ili da predjem na sledecu :Hail:

Link to comment

Pitanje za sve kojima se svidja novi serlok (ja ga nisam gledao)1. da li ste citali serloka holmsa (i koliko)2. da li ste do imbecilnosti obozavali dzeremija breta ko SH-aako su odgovori da i da onda ste me ubedili da i ja gledam.Napominjem da negde na kompu imam ovaj film sh jer sam ga kupovao sa neta za neku rodbinu ali sam sa gnusanjem odbio da ga gledam

Link to comment

1. Da prilicno kao klinac.2. Kada se spomene Serlok prvo pomislim na Dzeremi Breta pa tek onda na Ser Artur Konan Dojla.3. Gaj ricijevog Serloka sam odgledao u avionu jer mi je bilo toliko lose da nisam mogao da prebacim na bilo sta sto zahteva vece aktiviranje mozga i prilicno sam siguran da mi je od tog filma bilo samo jos gore.

Link to comment
Pitanje za sve kojima se svidja novi serlok (ja ga nisam gledao)1. da li ste citali serloka holmsa (i koliko)2. da li ste do imbecilnosti obozavali dzeremija breta ko SH-aako su odgovori da i da onda ste me ubedili da i ja gledam.Napominjem da negde na kompu imam ovaj film sh jer sam ga kupovao sa neta za neku rodbinu ali sam sa gnusanjem odbio da ga gledam
1. Nekoliko knjiga kao mladac, ono sto se naslo po kuci. Agate Kristi je bilo znatno vise.2. A ko nije? Brett jeste jedini pravi Sherlock Holmes, ali ova nova verzija ima jos kvaliteta pored interpretacije samog Sherlocka. Imas sutra drugu epizodu na RTS-u u 22 i nesto, taman stignes da odgledas prvu nesto ranije. :DFilm gledaj ako volis RDJ-a. Ako ne, zajebi.
Link to comment

@Glas: Za BSG, ta "miniserija" su bukvalno dve pilot epizode, ništa drugo. Dakle, definitivno su potrebne za dalje gledanje. Sad, da li seriju uopšte vredi gledati, koliko su je razvodnili i obesmislili poslednjih sezona, i koliko je kraj bolesno glupav... to je otvoreno pitanje. Ajkulu preskaču negde u trećoj, koliko se sećam... tamo kad kolonizuju New Caprica, Adama pusti brkove, a Apolo pusti stomak, odatle je sve nizbrdo.

Pitanje za sve kojima se svidja novi serlok (ja ga nisam gledao)1. da li ste citali serloka holmsa (i koliko)2. da li ste do imbecilnosti obozavali dzeremija breta ko SH-aako su odgovori da i da onda ste me ubedili da i ja gledam.
1. Da, prilično. Sve redom do R. vodopada, i čak i malo posle mada mi je bilo glupo što se "vratio iz mrtvih", već sam ga oplakao :)2. Da, prilično. Brett je drugi najbolji SH ikada... samo je Michaela Caine ispred njega ;)Remake sa RDJ je prilično zabavan, nema veze s originalom ali mi je prijalo da ga odgledam u :mozaknapašu: modu. Stvarno nema mesta gnušanju, iako sam ga ja isto a priori prezirno osudio - ispalo je prijatno iznenađenje.Remake BBCa je mnooooogo bliži originalu, iako se dešava danas. Nije ništa spektakularno, ali nije ni loše. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

E da, stvarno, ako trazis dobar film o Holmesu, Without a Clue je najbolji koji sam ja gledao. :)

Inspector Lestrade: Half a tick, Mr. Holmes. Ye can't go walkin' into someone's residence, pokin' about their personal possessions, disruptin' their privacy... That's for Scotland Yard.
Link to comment

Holmes: I'm reminded of the curious case of the Manchurian Mambo...Watson: Holmes, could I have a word?Holmes: Yes, what is it?Watson: I believe that was the Manchurian Mamba.Holmes: Mambo, mamba. What's the difference?Watson: Well, very little, except that one is a deadly, poisonous snake, while the other is a rather festive Carribean dance.Holmes: It was a night like any other, when suddenly a knock came at the door. I opened it, and there were these Manchurians, doing a rather festive Carribean dance...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...