Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni je "Take it!" sezona Dextera bila sasvim dobra, sve do finala... poslednje dve epizode su bile kretenizam ekstraordinarni. Pa još 15 minuta unutrašnjeg monologa pri kraju, da utrlja so u ranu :isuse:

Link to comment
Pa dobro, Dexter vec ima neke standarde, sto se kvaliteta tice.
meni Yvonne iz Chucka ima odlican kvalitet :wub: Dexter je s druge strane odlicno poceo, ali mi sada bas i ne lezi...
Nego, sad ce praznici i sve ce serije ici na pauzu, kad si vec ovde (a ne na NFL topicu gde ode pises Freeman-ovim bicepsima) kazi nesto dobro za hiatus. :P
prvo, jebo te Rivers i ceo SD. vidi se da ne umes da prepoznas pravog pobednika, vec se lozis na QB po sexualnoj osnovi. perverznjacino matora!drugo, obzirom da visim na WOW posto je Cata izasla, i sve slobodno vreme trosim na to, nemam pojma sta bi mogao gledati tokom pauze... moraces kanda hiatus da iskoristis za klopu po krsnim slavama i alkoholisanje :Dtrece, kada vec pitas sta je vredno gledanja, ovo cekam definitivno iako nije serija: http://www.youtube.com/watch?v=nx_zo5CCURs
Link to comment
Ja sam odgledala ove sa Branom letos na TV Avali, 4-5 epizoda, sve traju ko film i baš su mi bile fine za to doba godine, a jel ima još?
dam ti linkove za švedsku verziju ako hoćeš, još bolji su od UK
Link to comment
- znači osim zadnjih par epizoda Dexter-a serija je dobra i vredi skidati tih 60 epizoda?
Prve 4 sezone Dextera su najstrašnija navlakuša i gutaju se u tempu 1 sezona za 1 dan. Pri tome neki opšti kvalitet serije raste gradaciono po sezonama, tako da je 4. i najbolja, a samo finale je apsolutni BOOM.Meni lično je 5. sezona sušta suprotnost u odnosu na pretohdne, vrlo mlaki i tupavi zaplet, užasno glupi i iritantnih podzapleti, loš dalji razvoj likova i konačno nikakav obrt, nikakva napetost i iščekivanje, sve ono što je bio trejdmark prvih sezona.Tako da, da, vredi svakako skinuti 48 epizoda i pogledati. Ako pogledaš to, pogledaćeš verovatno i ovih poslednjih 12, ali ne očekuj puno od njih.
Link to comment
- znači osim zadnjih par epizoda Dexter-a serija je dobra i vredi skidati tih 60 epizoda?
Vredi, i te kako, prve 4 sezone su odlične, 2. i 4. su meni barem almost perfect.Što se tiče pete

Meni je ok, očigledno je 11. bila najnapetija ako izuzmemo deo kada je Debra upala na kraju na mesto zločina, meni je prijalo jedno "mirno razrešenje situacije" sa hepiendom, posle onakvog kraja 4. i fakata da je ostao bez čavke koja je videla "pravoga njega", i "lajkovala" ga i dalje. Ima tu rupica, a sada već i nekih šablona koji prate sve sezone, ali Dexter je to, može mu se. Michale C. Hall-a sam zgotivio opasno posle Six Feet Under a vala i Dextera

Link to comment
Prve 4 sezone Dextera su najstrašnija navlakuša i gutaju se u tempu 1 sezona za 1 dan. Pri tome neki opšti kvalitet serije raste gradaciono po sezonama, tako da je 4. i najbolja, a samo finale je apsolutni BOOM.Meni lično je 5. sezona sušta suprotnost u odnosu na pretohdne, vrlo mlaki i tupavi zaplet, užasno glupi i iritantnih podzapleti, loš dalji razvoj likova i konačno nikakav obrt, nikakva napetost i iščekivanje, sve ono što je bio trejdmark prvih sezona.Tako da, da, vredi svakako skinuti 48 epizoda i pogledati. Ako pogledaš to, pogledaćeš verovatno i ovih poslednjih 12, ali ne očekuj puno od njih.
Vredi, i te kako, prve 4 sezone su odlične, 2. i 4. su meni barem almost perfect.Što se tiče pete

Meni je ok, očigledno je 11. bila najnapetija ako izuzmemo deo kada je Debra upala na kraju na mesto zločina, meni je prijalo jedno "mirno razrešenje situacije" sa hepiendom, posle onakvog kraja 4. i fakata da je ostao bez čavke koja je videla "pravoga njega", i "lajkovala" ga i dalje. Ima tu rupica, a sada već i nekih šablona koji prate sve sezone, ali Dexter je to, može mu se. Michale C. Hall-a sam zgotivio opasno posle Six Feet Under a vala i Dextera

hvala- odgledao sam prve 3 epizode, nije loša serija, nije nivo miami vice-a (ili mi je usled mršavog izbora 80-tih godina, ta serija ostala u lepom sećanju do danas (svakako ispred dinastije i boljeg života) :D) ali je radnja fluidna nekako u ritmu kubanske muzike ima kontrasta na više nivoa, tropski raj majamija vs život i priključenija serijskog ubice :D , leto i sunce floride vs zima i sneg srbistana :( a kako u proseku gledam 1 ili 2 epizode dnevno potrajaće mi u ovom sušnom periodu pauza aktuelnih serija :)
Link to comment

Završio se i Burn Notice. :Hail: Nemam pojma kakvo je mišljenje ovog foruma, ali najlepše od svega je što me i ne zanima, a ionako se pokenjam na leđa onima kojima se ne dopada :wub: Ubedljivo najbolja, najsadržajnija, najzanimljivija akciona/akciono-špijunska serija u zadnjih...pa recimo, 5 hiljada godina. Stotinama milja ispred kojekakvih 24, Nikita i njima sličnih bezidejnih mediokriteta. Milion super osmišljenih akcija, sukoba, dijaloga, tona snalaženja, uvid u to kako razmišlja špijun, šta je sve u stanju da napravi sa, recimo, selotejpom, baterijom mobilnog i olovkom, fenomenalni odnosi između glavnih likova, i humor i napetost, i naravno puno eksplozija i loših momaka koji završavaju loše...:)

Burn Notice Season Finale Review: Many Exciting ReturnsDecember 17th, 2010 6:47 AM by Jim G. Show: Burn Notice, Tag: Burn Notice Reviews Old enemies were laid to rest and new friends were made on this week’s explosive Burn Notice season finale, which featured a pair of episodes: "Out of the Fire" and "Last Stand."Leading the list of returnees was Larry, who is so well played by Tim Matheson. There was also Congressman Kelly, who remembered Madeline very well. And finally, of course, we had Brennan, the closest thing Michael has to a true arch nemesis.jay-karnes-on-burn-notice_471x313.jpgThe first hour was spent with Michael dealing with Larry and Brennan. A decent episode overall, it felt like filler. As if Matt Nix needed 18 episodes and ran just a tad short on stories.There was only one significant development: Larry killed Brennan. I don’t think anyone will miss him. While mildly amusing, he was really a one-trick pony, always giving off the air that he was six steps ahead of everyone else.Meanwhile, I love Matheson as Larry. He really is one version of what Michael could become, a “future-self” for Michael to use as a guide.The last conversation between Michael and Larry - where the former points out that he would gladly die for the right reason, while there was nothing on earth Larry would die for - was very powerful.Speaking of powerful, the second hour of this finale completely made up for the thin first. My wife actually looked over at me during a commercial and said “If they kill someone off, I am done with this show.” While the threat was silly, it prove how tense the situation had become. We knew Michael and Fiona were going to be okay, but we had no idea on Jesse.burn-notice-finale-scene_504x334.jpgThe most moving line was Fiona choosing the phrase “I belong out there with him, for better or worse.”When her and Michael are in the cabana, you could see how much they care for each other and love each other. I am very interested to see where that goes next season.Thank goodness everyone survived, but I'm appropriately aghast at the cliff-hanger ending with Michael in DC, apparently back as a spy. Between that truncated reunion and heart-stopping developments, such as Vaughn hitting Madeline in the back of the head, we were treated to an exciting hour. Bravo, Mr. Nix, bravo. Way to end the season.Burn Notice will be back this summer with season five and we'll find out if Michael if truly no longer burned. Join us at TV Fanatic for all the action.
Čuj serija...kakva crna serija, ovo je poezija! :wub::Hail: I to nije sve od lepih vesti:
Bruce Campbell Previews Burn Notice Prequel MovieDecember 19th, 2010 9:01 AM by Matt Richenthal Show: Burn Notice, Tag: Burn Notice SpoilersA Burn Notice movie is coming to USA this spring.The film, which will be directed by star Jeffrey Donovan, will serve as a unique kind of prequel, providing background on Bruce Campbell's Same Axe.The actor tells EW the two-hour special will center around Sam’s final CIA mission in the mountains of Colombia.sam-investigates_348x522.jpg“[sam] sees some events go down that change the initial plan, and he takes matters into his own hands at great risk to himself and others with a small group of misfits to try to right a bad situation,” Campbell says. “It’s a David and Goliath thing.”Why should fans watch?“[People] should watch it because that’s the only way they’re going to get the whole [season 5] story,” Campbell says. “There is possibly a character and story elements that will linger forward — and not in a good way. Something from Sam’s past might come back to haunt him.”Good enough for us. We're in.
Jebote, može li bolje? Mislim, može, verovatno...ali teško. cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...