Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

novi serlok stize na rts1, u cetvrtak u 22.00 prva epizoda.
stari novi ili novi novi?u svakom slučaju mogu da ga duvaju. K'o što su pompezno najavljivali prison break pošto ga je pola Srbije odgledalo sa neta. Edited by Kelt
Link to comment
u svakom slučaju mogu da ga duvaju. K'o što su pompezno najavljivali prison break pošto ga je pola Srbije odgledalo sa neta.
Megapremijera :) U stvari ne, to je ono kad se emituje film/serija koju je pola Srbije odgledalo na drugoj televiziji... jedno šest puta.Ja pogledao one prve tri epizode novog novog Šerloka i OK mi bilo, mada ništa posebno.
Link to comment
Megapremijera :) U stvari ne, to je ono kad se emituje film/serija koju je pola Srbije odgledalo na drugoj televiziji... jedno šest puta.Ja pogledao one prve tri epizode novog novog Šerloka i OK mi bilo, mada ništa posebno.
Nas koji smo na vreme odgledali vise zanima ovo:
Updated Sherlock 'will be back'Benedict Cumberbatch and Martin Freeman in Sherlock Sunday's instalment saw Holmes (left) confront an old foeThe BBC's modern update of Sherlock Holmes will return following the end of its initial three-episode run, its producers have confirmed."There will be more," producer Sue Vertue told the BBC's Breakfast programme. "We're having a meeting to talk about how many and when."Starring Benedict Cumberbatch as Holmes and Martin Freeman as Watson, Sherlock has been a ratings hit for BBC One.More than seven million people tuned in to see Sunday's dramatic cliffhanger.Based on stories by Sir Arthur Conan Doyle, the 90-minute specials were written by Mark Gatiss, Stephen Thompson and Steven Moffat.Moffat - lead writer and executive producer on Doctor Who - said there would "definitely" be more instalments in the future."Steven and Mark are very busy - Steven is obviously doing Doctor Who as well - so it's just when we're going to do them," said Vertue.Moffat, her husband, also confirmed that any future instalments would remain 90 minutes long.
Link to comment

a steta sto ce trajati po 90 minuta.kad bi razbili na 45-50, bilo bi mnogo bolje.druga epizoda je imala praznog hoda... ma i prva je mogla da se skrati i spakuje na manje....ili ja samo prizeljkujem vise od tri epizode po sezoni...

Link to comment
a steta sto ce trajati po 90 minuta.kad bi razbili na 45-50, bilo bi mnogo bolje.druga epizoda je imala praznog hoda... ma i prva je mogla da se skrati i spakuje na manje....ili ja samo prizeljkujem vise od tri epizode po sezoni...
Upravo! Sve tri su bile razvucene do bola. 45 min bi bilo sasvim dovoljno.
Link to comment
Upravo! Sve tri su bile razvucene do bola. 45 min bi bilo sasvim dovoljno.
pa šta znam... meni je inspektor Mors bio jako smoran, mislim da ništa nisam odgledao do kraja, ali navikao sam se na ove duže gledajući Wallander-a i Beck-a
Link to comment
pa šta znam... meni je inspektor Mors bio jako smoran, mislim da ništa nisam odgledao do kraja, ali navikao sam se na ove duže gledajući Wallander-a i Beck-a
Meni su recimo poceli da fale te "razvucene" forme...BTW jeste li citali Wallandera pre gledanja serije?Meni je ova sa Branom fino legla...
Link to comment
Meni su recimo poceli da fale te "razvucene" forme...BTW jeste li citali Wallandera pre gledanja serije?Meni je ova sa Branom fino legla...
a-a, gledao sam u šveda verziji, sa Kristerom Henriksonom, Brana onako... više ga volim kao Hamleta.Čitao sam jednom davno na preporuku i sad sam se definitivno navukao. Kupio sam na sajmu a pre neki dan pre-orderovao na netu jer kod nas neće skoro da ga prevedu. Edited by Kelt
Link to comment
Meni su recimo poceli da fale te "razvucene" forme...BTW jeste li citali Wallandera pre gledanja serije?Meni je ova sa Branom fino legla...
Ja sam odgledala ove sa Branom letos na TV Avali, 4-5 epizoda, sve traju ko film i baš su mi bile fine za to doba godine, a jel ima još?
Link to comment

Kraj sezone za Dexter-a.

Očekivao sam eksplozivnu epizodu, s obzirom koliko je bildovana tenzija do ove poslednje epizode, a nekako se završila mirno i logično.

Link to comment

Naslucivao sam :isuse: sezonu, onog trenutka kad sam video Ritu u kadi. Sad cu da je skinem celu i odgledati na 'juris'. Jbt, tako sam odgledao cele 3 epizode 'Chuck-a'.... pretpostavljam da gore od toga nije.

Link to comment
Jbt, tako sam odgledao cele 3 epizode 'Chuck-a'.... pretpostavljam da gore od toga nije.
pa sada... u Chucku imas Yvonne Strahovski u donjem vesu u skoro pa svakoj epizodi(makar onih 5-6 koje sam ja odgledao i utvrdio da dalje od vesa nece ici, pa ni dalje gledanje nije imalo smisla), tako da vrlo lako moze biti gore :D
Link to comment

Pa dobro, Dexter vec ima neke standarde, sto se kvaliteta tice. Nego, sad ce praznici i sve ce serije ici na pauzu, kad si vec ovde (a ne na NFL topicu gde ode pises Freeman-ovim bicepsima) kazi nesto dobro za hiatus. :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...