Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Voking djed tone u promašaj,neverovatno kako uspeše da u samo 5 epizoda zaseru potencijalno dobru priču.
Užasni su. Evo, preview klip već sugeriše da će u sledećoj epizodi otkriti šta je izazvalo zombikalipsu... verovatno je do kraja prve sezone poprave. Onda će u drugoj da rebuild society, ali će Zli Šejn da izazove još jednu, i da ucenjuje Rika da i ovu izleči... inače će mu poslati glavu Dr. Tankredi u kutiji... ali se posle ispostavi da to u stvarni nije bila ona... a kad Rik padne sa splava i Othersbies mu otmu Karla ("KAAAAAAAAAAAAAAARL!"), onda će Dale da prestane da pritiska dugme u hatchu, i tako zamalo digne ostrvo u vazduh. Eksplozivnim elektromagnetizmom.A onda u trećoj kreće time-travel...
Link to comment
Breaking Bad treca sezona je meni mnogo bolja nego prve dve :Dtako da obavezno gledaj!retka serija koja je iz sezone u sezonu sve bolja i bolja... po mom skromnom misljenju
Čekaj, u toj trećoj dolaze oni nemi Meksikanci po Hajzenberga? Gledao sam dok ih ćelavi pašenog ne sjebe, tu negde. Nije me se nešto dojmilo, štaznam. Ali pogledaću.
Link to comment
Advokatska serija i poneka zajebancija. Bolje gledaj 'Boston legal'. Ako si vec gledao, gledaj ponovo... opet ce biti bolje od defendersa.
Ispravno. Što bi gledao 4 sezone odlične serije, kad možeš 10 epizoda ispodprosečne.
U pravu ste, ne vredi trosenja vremena.
Link to comment
Voking djed tone u promašaj,neverovatno kako uspeše da u samo 5 epizoda zaseru potencijalno dobru priču.
petu jos nisam odgledao. ali, uprkos minimalnim ocekivanjima i prastanju svega i svacega, preterali su sa patetisanjem. jebote, krimosi koji otmu zutaca pa se ispostavi da nisu krimosi nego grupa bilmeza koja, iz nekog razloga, cuva staracki dom :isuse: kuku, majko. gledam jos petu, pa ako sedma ne valja odustajem kod desete.
Link to comment
Počo da gledam "Chuck"-a. Maloumna zabava, ali ja tako volim.
ne podcenjuj ga. Ja krenuo sa par eksperimentalnih epizoda a završilo se sa teranjem 3 sezone za nedelju dana. :lol: ako oćeš stvarno maloumnu zabavu onda poteraj Burn Notice....Nik Slother za 21. vek plus nenadjebivi Bruce Campbell :Hail:
Link to comment
Sinovi zavrseni za ovu godinu. Utisak nedelje - Turbonegro "get it on" u glavnoj jurnjavi...volim sto nisam pametan ko vi pa mi lepo!
Utisak nedelje je koliko su me zajebali :mellow:

Mislio sam da je kraj kad ih je ATF kucka pohapsila i pomislio "o ne, jos jedno pateticno govno"

Bez obzira na sve meni je zanimljiva serija za razliku od raznih drugih hajpovanih koje su me smorile za sve pare.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...