Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Hvala.Boston legal sam gledao na parcice i utisak je da je odlicna serija. Ipak cu se opredeliti na "kopiju" jer me mrzi da skidam vise sezona u odnosu na 10ak epizoda.

Link to comment
The third season of the series attracts an average of 4.9 million viewers per week, making it FX's highest rated series ever, surpassing FX's other hits The Shield, Nip/Tuck, and Rescue Me. On October 7, 2010, Sons of Anarchy was renewed for a fourth season set to air in 2011.
Sons of Anarchy inyo' feis, bićiz.
Link to comment

Jeeee!Inace, vidimo da TWD nece bas pratiti strip sto, meni barem, nije tako lose za sad. Obnovili su i njima ugovor. Skontao sam da ova prva sezona ima samo 6 epizoda. Druga ce imati trinest...Meni se svidja.

Link to comment

poceo je zesce da me smara voking ded. nekako su mi svi likovi bezveze, nijedan od njih mi nije narocito zanimljiv, a iritantnoscu dominira dr tancredi.i zasto nema castlea vec 2 nedelje?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Sons of Anarchy inyo' feis, bićiz.
prestao sam da gledam posto mi je delovalo da je treca sezona sranje. jesam se zajebo?poceo sam da gledam breaking bad ali nikako ne mogu da odem dalje od trece epizode. nekako mi ne deluje privlacno.
Link to comment
prestao sam da gledam posto mi je delovalo da je treca sezona sranje. jesam se zajebo?poceo sam da gledam breaking bad ali nikako ne mogu da odem dalje od trece epizode. nekako mi ne deluje privlacno.
Nemam pojma, nisam je gledao još uvek :D Sutra stiže poslednja epizoda treće sezone, pa ću lepo pogledati đuturativno™.U međuvremenu, taman se odgledao Rubicon :) :Hail:
Link to comment

Sherlock mi je bio OK, ali ipak ga ne bih dužio dalje. Deluje mi malo, štaznam, all style and no substance. (Slično kao Caprica.)TWD i mene već žestoko nervira. Uzeli su solidnu, filmičnu stvar, i sistematski sjebavaju dinamiku stripa koja ga je činila zanimljivim. Tri sata suznog opraštanja od poginulih likova koje nismo ni upoznali i za koje nas u suštini boli uvo. Beskrajno motanje oko Atlante i izvlačenje drame iz anusa. Chickening out iz Šejnovog pokušaja da ubije Rika, i Karlove intervencije. Nemam neka očekivanja za nastavak...

Link to comment
poceo sam da gledam breaking bad ali nikako ne mogu da odem dalje od trece epizode. nekako mi ne deluje privlacno.
Uh, mene je Breaking Bad odlično vozio sezonu i po, možda dve. Jedna od retkih serija koja je zabavnija nego što joj premisa zvuči. Gledao sam i posle ali prestao iz tehničkih razloga, moraću da nastavim jednom...
Link to comment

Breaking Bad treca sezona je meni mnogo bolja nego prve dve :Dtako da obavezno gledaj!retka serija koja je iz sezone u sezonu sve bolja i bolja... po mom skromnom misljenju

Edited by Далибор М.
Link to comment
prestao sam da gledam posto mi je delovalo da je treca sezona sranje. jesam se zajebo?poceo sam da gledam breaking bad ali nikako ne mogu da odem dalje od trece epizode. nekako mi ne deluje privlacno.
wtf???
Link to comment

ne vredio, pocinjem da grebem facu od dosade. pokusacu da izguram jos nekoliko epizoda. plus patim od blagog oblika hipohondrije pa me glavni lik izludjuje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...