Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ma ne, ne pricam o orudjima nego o preostalim impulsima svesti il cegavec, cime bi moglo da se objasni kamenovanje.a toga ima u nekoliko momenata kod romera od pocetka.slazem se za ogradu, napiso sam to i na stripu.

Link to comment

Ogledao sam prvih nekoliko epizoda Studija 60, Sorkin je car i sad se osecam glupavo sto sam se sa njegovim radom upoznao tek preko Social Networka. Preporucam™ seriju svima koji imaju ikakav interes u making of serija/filmova. Inteligentno, zabavno i verovatno prekratko (22 epizode).edit: da, odgledao sam i Few Good Man. Svejedno.

Edited by Calavera
Link to comment
Dakle, mene je jako iznervirala scena u kojoj se zombiji penju preko žičane ograde - pola stripa se dešava u zatvoru gde takva ograda uspešno sprečava mali milion zombija da uđu u isti. Šta ćemo posle sa tim? Zaboraviće da se penju do tada? Potpuno nepotrebno izdrkavanje sa pentranjem već sad, posebno zato što su 10 sekundi kasnije ionako srušili ogradu...
...a možda računaju na kratku pamet gledatelja : na kraju prve ili početkom druge sezone pentranja uz ogradu sjećat će se možda samo nekakva petorka s PPP-a...
Link to comment

Kad se prikazuje SOA u Americi? I da li ce biti jos sezona nakon ove trece?Nadam se da nece posto je i ona suvisna, bezveze su razvodnili seriju umjesto da je zavrse, slicno kao PB svojevremeno

Link to comment

The Walking Dead

...dakle , od uvodnih kadrova molio sam Sveca Svih Scenarista daj da si onaj na krovu ne otpili ruku umjesto rdjave šipkice/nosača/stege cijevi...mislim , otpilio bi ono krvavim prstićima i 3 centimetra dugim komadićem pile , a gdje ne punokrvnim šegetom ( bonsek ? ili jednostavno pila za metal ? )! Ma daj , nbavaj , kua... :isuse:

... znači, odustajem , osim ako me za par epizoda postovi nekog od Forumaša Kojima Vjerujem i jopet ne navuku ;) .

Link to comment

se neko usudio da pogleda family guy u poslednjih godinu dana? da li se desila neka dobra epizoda ili se seth skroz odlučio da izvuče što više keša iz foxa kroz 3 indentične serije?

Link to comment

Pa ako ti je Bird Is the Word bila dobra (mene je nervirala), takvih epizoda imaš posle koliko hoćeš, u kojima ima jedan do dva zabavna gimmicka a ostatak epizode je da ti prođe vreme... U stvari, čekaj, to jeste Family Guy. Tu neke priče nikad nije ni bilo. I dalje gledam kad se setim, i mestimično mi baš prija. :)Od novijih epizoda preporučujem Dial Meg For Murder (kad se Meg vrati iz zatvora kao hardcore i krene svima redom da opšti s majkom), Jerome Is the new Black, pa malo ranije Family Goy (Peter as/vs. Z Jew)... t0jf9e.jpg

Link to comment
The Walking Dead

...dakle , od uvodnih kadrova molio sam Sveca Svih Scenarista daj da si onaj na krovu ne otpili ruku umjesto rdjave šipkice/nosača/stege cijevi...mislim , otpilio bi ono krvavim prstićima i 3 centimetra dugim komadićem pile , a gdje ne punokrvnim šegetom ( bonsek ? ili jednostavno pila za metal ? )! Ma daj , nbavaj , kua... :isuse:

... znači, odustajem , osim ako me za par epizoda postovi nekog od Forumaša Kojima Vjerujem i jopet ne navuku ;) .

jes malo predvidljivo, i ljigavo na momente, ali meni osim scofieldove male skoro nista ne smeta. vjerovatno je do ocekivanja, ja od serije i filmova o zombijima, kao sto vec rekoh, ne ocekujem nista osim jeftine zabave. volio bi da ima malo vise nasilja, ali dobro, tek je treca epizoda.btw, kako to da se zivotinje ne pretvaraju u zombije? bilo bi super da ih napadne nekakva zombi-panda. i nije li za ocekivati da se oko miliona zombija koji kruze atlantom skupi deset miliona muva? nerealna je serija <_<
Link to comment
Kad se prikazuje SOA u Americi? I da li ce biti jos sezona nakon ove trece?Nadam se da nece posto je i ona suvisna, bezveze su razvodnili seriju umjesto da je zavrse, slicno kao PB svojevremeno
Emituje se utorkom u usa, znači noćas nova epizoda.
Link to comment
btw, kako to da se zivotinje ne pretvaraju u zombije? bilo bi super da ih napadne nekakva zombi-panda. i nije li za ocekivati da se oko miliona zombija koji kruze atlantom skupi deset miliona muva?
Žive muve se ne skupljaju zato što su ih mahom* pojele zombi muve. A zombi muve ne jedu zombi ljude, nego samo žive muve.*osim šačice preživelih muva, koja se krije u nekoj močvari i pokušava da održi ostatke muvlje civlizacije, boreći se protiv rasizma i nasilja u porodici
Link to comment

Waking dead počinje da me nervira, uopšte mi se ne sviđa ni jedan od glumaca, ova epizoda je prepatetična, sirota zlostavljana žena se baca u zagrljaj jadnom prebijenom mužu i vrhunac, onaj ludak na krovu nije uspeo da pretesteriše one trule cevke, već svoju ruku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...