Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, Milošica said:

Dosta mi je lošija treća sezona Slow Horses od prve dve.

 sve tri sezone lepo voze prvih 4-5 epizoda i onda sesta bude antiklimaks.

  • +1 1
Link to comment

meni druga drasticno bolja od trece koja je drasticno bolja od prve

Link to comment

Ok mi je Slow Horses, ali za klasu slabija od omiljenih Happy Valey, Prime Suspect, Cracker.

 

Nasla na picko box-u Rebus i pocela da gledam nadajuci se necem slicnom, zavrsila dve epizode (epizoda traje sat i po?!) i vec kod trece mislim - mogu, a i ne moram dalje.

Nakon par dana izlazi mi reklama za novu seriju Rebus, upravo izlaze prve epizode - policajac iz Edinburga resava slucajeve…

Link to comment

od slow horses sam zbog neuverljivosti odustao na poslednjoj epizodi prve sezone, do nje sam došao nekako, verujući u gerija i da se nešto zanimljivo valja iza njegovog lika. od dela iz špijunskog asortimana još čekam da me nešto oduševi kao zero dark thirty. cambridge spies mi je bio superiška, velikim delom zbog simpatija koje imam za ekipu oko kim filbija.

Link to comment
Posted (edited)

Moram da priznam da mi Slow Horses ni u jednom momentu nije bio wow niti posebno dobar. Evo, odgledao sam Biro prvu sezonu koja je takođe špijunska serija i razlika je dupe glava.  

 

Odgledao sam shogun-a. Nisam ni tu nešto oduševljen. Dobro je, relativno drži pažnju, ali na momente je gluma jako slaba, a dijalozi isti takvi. U par navrata, logike ponašanja likova su krajnje diskutabilni kao i sam tok priče. 

Solidno je štivo za današnje uslove™.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Shogun bah, bas sam razocaran. Tesko palamudjenje od serije, Cosmo Jarvis, uzasan izbor. 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

standardno dobro urađena ostrvska mini serija "secret agent" na pikboksu. pogledajte unazad 2 puta po dve spojene  epizode.

 

zaslužuje veću ocenu.

  • Hvala 1
Link to comment

John Stonehouse (2023, 3 epizode). Vrlo zabavno na britanski nacin. Radjeno po istinitoj bizarnoj prici.
Gledam na HRT1 (2 down,1 to go)
 

 

  • +1 2
Link to comment

Ovo sam gledala nedavno, ako nisam tad preporucujrm sad kad se (opet?) daje na nekom HRT kanalu. Ova verzija iz 2013 ima 2 epizode iz razlicitih uglova: (E1) A Robber's Tale i (E2) A Copper's Tale. 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...