Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Počela da gledam White Lotus, onaj mladi venčani čovek je i isuviše napravljen da ga mrzimo od druge klape. Definicija "punchable face"

Link to comment

Outer Range, ko je gledao film "Nope" moze da uziva u ovoj seriji jer su iz iste fijoke.

 

Ja stigao do pretposlednje epizode, bas mi se dopada. Fotografija, zvuk, kast - sve pet. Videcu kakav ce biti kraj.

 

MV5BM2ZjNzY2NjQtYTg1ZC00ODM5LWFkYjktN2Q1

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bio sam ovo poceo zbog Dzos Brolina, pa mi nekako nekompatibilna bila misterija s redovvnom zivotnom dramom. Mogao bih da nastavim. Iz istog razloga ni Nope nisam gledao.

Link to comment

outer range je poceo sjajno, a onda su nastupile opasne oscilacije u rasponu od lost-a, preko linca, pa sve do kusturice (sin vila petona koji bese djuska i peva - jbt?!), al' je i sa svim tim povremenim djidanjima prilicno drzao paznju skoro sve vreme. kraj prve sezone onako, prilicno razocaravajuci - nekako se sve cinilo kao preopsiran uvod u ono sto je trebalo da bude sezona #2.

 

interesantan mi je bio lik sina/reta, rekoh jbt znam ovoga coveka, gde sam ga gledao ovoono, na kraju procitam da je sin bila pulmana - pljunuti cale!

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Bio sam ovo poceo zbog Dzos Brolina, pa mi nekako nekompatibilna bila misterija s redovvnom zivotnom dramom. Mogao bih da nastavim. Iz istog razloga ni Nope nisam gledao.

 

Uh.

 

Nope me resetovao, ovo je na istu foru samo malo vise neki mainstrim.

  • -1 1
Link to comment

Odgledao prvi serijal, sjajno finale, topla preporuka.

 

Bas mi se svidelo, najzad nesto inteligentno snimljeno. Da ne spojlujem - nadam se samo da ce drugi serijal biti u istom kvalitetu.

 

BTW ako zbog necega, vredelo je ovo odgledati makar zbog ovog kadra u finalu

 

 

screen.png

Edited by Caligula
Link to comment

Bosch Legacy S02 bolja od prve, standardno dobro (skinite ripove od 6gb, ne znam koju sam seriju gledao da tako dobro izgleda), ali kako me jeza prošla kada se naprosto u jednoj od poslednjih scena pojavio Lance Reddick, čudan trip skroz :ph34r:

  • Hvala 2
Link to comment

Odgledao Šutnju prvu sezonu,posle solidne uvodne epizode baš tanko ,jedino vredno pažnje je gle čuda ona ubava ukrajinka

 

Završio  i  Novine, poslednja  sezona nije u rangu prve dve a finale za zaborav.Nevjerojatno onako da završe seriju a plan je bio u startu tri sezone ,baš mi nije jasno 

 

Šteta za hrvate imaju dobre glumce a nekoliko generacija nije moglo ništa pokaže i da ostavi iza sebe jer za 30 godina nisu snimili dva križana filma  

Link to comment
On 8. 12. 2023. at 8:11, Moća said:

Ne gledajte Severance!!!!

Dok ne izadje do kraja, ko će sad da čeka drugu sezonu.

 

Dobro nam nisi rekao da ne gledamo bolji život i srećne ljude...

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Vidim krenula 2. sezona. Mene ni prva nije nesto impresionirala, pa mislim da cu preskociti, ali eto mozda ima onih koje zanima..

Serija se i dalje zove po podmornici koja je bila mesto dešavanja u prvoj sezoni, a druga više sa tim nema nikave veze????

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...