Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ovaj From ispade 1899 sa elementima horora. Prva sezona jako 8, druga eto 7.  Za previše likova je nagoviješteno da imaju presudnu ulogu i smaraju već sa romansama i brzim kursevima prve pomoći u nadrealnom svijetu užasa, ali oke, čekaće se S03

 

 

Edited by autsajder
  • +1 2
Link to comment

Preporuka za Reboot ako tražite nešto lagano, 20minutno, povremeno duhovito, a uradjeno sa dozom mixa woke-a i old schoola koja prija i ne uteruje “the message”. Fale ovakve gluposti na tržištu, Netflix bi procvetao da izbaci nešto slično. 

  • Hvala 1
Link to comment

Upravo odgledao Rabbit Hole ... povampirio se Jack Bauer

drzi paznju i odlicna serija za odmoriti mozak. nisam primetio neke budalastine u scenariju, a kompletna serija je u plot twistovima. Tema je aktuelna, sta moze velika i zla korporacija kad se docepa svakog podatka 

  • +1 1
Link to comment

silo. zavrsio sezonu, i vise nego zadovoljan krajem. sve je islo da ode u materinu kako vec biva sa serijama. interesantan zavrsetak i dobar pocetak za drugu sezonu koja navodno treba da izadje ove godine. mislim da cu ipak procitati 3 knjige po kojim je serija uradjena.

  • +1 2
Link to comment
počeo da gledam redova rajana
 
sad ču morati da nastavim sa band of brothers

Ja nisam krenuo jer znam da ne bih mogao da prekinem.
Koliko god znam sve, opet...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Odgledala Silo do kraja. 6/10

 

Još jedna od serija koje se bave post-apokaliptičnim društvima, tj jednim vrlo hermetički zatvorenim društvom, koje opstaje samoodrživo i samodovoljno nekoliko stotina godina, a razlog za takvu egzistenciju niko ne zna, ili neće da kaže.

 

Pošto mi se ne prelazi u full Weenie mod, ostaću samo na tome da ovo nema jebene šanse da opstane ni 5 godina , a tek 250+,uopšte. :D

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, Lancia said:

To mi lici na pocetak filma The Island sa Sakarlet i Mekgregorom.

A ne, ovo više liči na Snowpearcer, samo nema tako jasno razdvojenih klasa.

  • Hvala 1
Link to comment

The Bear 2, hm hm hm…

 

Kao da su promenili koncept, prva sezona je bila napeta u pm, non stop neke tenzije, svadje, izazovi i stvari koje neminovno idu po zlu.

Sad, ovde, postaje limunadica, rastu i likovi i odnosi i otprilike sve ide kako treba, uz malo zabiberenog na kraju.

Ima jedna filler epizoda o kojoj ne znam šta da mislim, govori i malo produbljuje ono što smo već znali, ali rekao bih nedovoljno, a paradoksalno traje predugo.

Doveli su Boba Odenkirka i Dzejmi li Kertis i još par kameo uloga, plavuša iz Komjunitija, Vil Poulter, to mi sve ok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...