Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

20 hours ago, Fakundo Sava said:

Yellowstone s2e05 

Pogledajte adresu :)

To je valjda jedini Beograd u US a da je pravi grad

 

Ja sam mislio da ih ima dva, ali po ovome izgleda da ih je sedam (mesta).

 

Najveci nema 10k stanovnika...

Link to comment
On 29.11.2021. at 20:51, steins said:

Mayor of Kingstown

 

Auuu....

Jedna od boljih serija proteklih 5 godina. A to kažem posle samo 4 epizode. 

Impresivna ekipa stoji iza ove serije - Tejlor Šeridan /Sikario, Jelouston/ i Antoan Fukua. 

Odlično. Stvarno odlično.

bravo! hvala za preporuku, fantasticna serija.

Link to comment
Kad [mention=2845]steins[/mention]preporučuje gledaće se [emoji4]
Ti ne smeš da gledaš, naložićeš se pa ćeš početi da cepaš viski u nenormalnim količinama i kupićeš Glok [emoji23]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, steins said:

Ti ne smeš da gledaš, naložićeš se pa ćeš početi da cepaš viski u nenormalnim količinama i kupićeš Glok emoji23.png

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 

 

:laugh: 

 

:heart:

(Baci pogled na moj nov avatar sto promenih prosle nedelje :D)

Edited by mustang
Link to comment

Mayor of Kingstown

 

Odgledah prvih pet epizoda, tacno se vidi energicnost i ljubav taylor sheridana prema karakterima :D

 

Par stvari mi smeta al necu da kvarim. Jako mi se svidja spica i muzika, osecam fizicki klaustrofobicnost kingstowna. Realno prikazani zatvori. 

 

Imate li omiljenog lika vec? 

Ja sam vec nasla sebi :D 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Druga sezona Yellowstone-a ma podsetila na drugu knjigu Game Of Thrones, ludačka akcija non stop, likovi idu iz sranja u sranje t oliko da mi ih bude žao u nekom momentu, posle duuuuugo vremena, odgledao sam nešto da em nateralo da se primaknem ka tv-u u radoznalosti šta i kako će se odviti u poslednjoj epizodi. 

Malo se usporilo posle 4 epizode treće sezone ali nemam sumnje da kreće akcija. 

Topi mi se tv od pejsaža ranča i okoline, režija konstantno siluje te motive, i ne može nikako da dosadi... Fascinantni predeli. 

Link to comment

Iz nekog razloga bolje serije ostavim da odleze neko vrijeme a pocinjem i prekidam one lose. Mare of Easttown je superiska (nakon sranja sa netflixa) a The Kominsky method nije mjesto na netflixu. Bas su mi prijale. Malo sam se zaljubio u Kejt Vinslet, ovako divno obicnu, debelu, bez sminke.. :wub:

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Izvukao se Succession kakotako u poslednje dve epizode, prethodnih 7 prilicno mrsavo. Nisam zadovoljan :fantom:

Ja pogledao prvih pet i jebote vrte se u krug...Nadam se da ce to na nesto da izadje...

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ja pogledao prvih pet i jebote vrte se u krug...Nadam se da ce to na nesto da izadje...

Izadje na to, da ti najave sledecu sezonu, malo li je? @3opge je kriv, toliko se napalio na seriju i glumu a lepo sam mislio da ne gledam vise :D

Link to comment

Završio succesion...

 

Uh, uh, uh... Razočaranje...

 

Repetitivno i slabo, bez bilo kakvog subplota, deoničari, grupa deoničara, investitor 1 investitor 2, pa u krug, totalno budalasta epizoda sa Kendalovim rođendanom, Roman ne može prostoproširenu rečenicu da sastavi da nije eka poskočica, pošalica... Pih.

 

Epizoda sa Brojdijem - takođe totalni anti klimaks svega. Dosadno, nepotrebno. 

 

Šiv se ugojila 10 kila. Njen odnos sa Tomom kao i tokom cele serije - wtf? On je poluautističan, ako ne i čitavih 100%.

 

Kendal nam se opet emotivno raspao, wow.

 

Ovako ispadne sezona kada se snima u covid eri. 9 epizoda snimano na cca 5 lokacija, aj čisto da dadnemo nešto raji da gleda - pa ćemo se u 4. malo iscimati.

 

Dinamike, tenzije ni od korova, ko je ovo pisao - ne zaslužuje produžetak ugovora.

 

Čak je i kraj po malo stupidan, kako mogu roditelji da menjaju brakorazvodni ugovor, dali ste deci deonice, pa posle X godina, vraćaj nazad, mama se predomislila?


Meh, mnogo sam rezigniran. :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...