Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Line of duty  od sutra uveče kreće nova sezona, nestrpljiva sam ojha :D . Ako ne bude na mom uobičajenom kiosku molim preporuke  gde da tražim

  • +1 1
Link to comment

Uživancija, valabaš! Hermetico i Maksa ga pominjali skoro, odlično.

 

Ed: počeo Your honor (tek), Cranston kida, ali me nervira što (potpuno subjektivna stvar, ofc) probija Walter White, iako je prošlo onoliko od kako se završio BrBa.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Stoji za Cranstona, stoji i da je serija naivna do besvesti, ali svejedno, dinamika desavanja i zanimljivi likovi ubijaju sve nedostatke + kraj je za 10. 

 

Link to comment
7 hours ago, Lancia said:

Stoji za Cranstona, stoji i da je serija naivna do besvesti, ali svejedno, dinamika desavanja i zanimljivi likovi ubijaju sve nedostatke + kraj je za 10. 

 

Kraj je dobar:

 

Link to comment

Samo za prave ljubitelje The Blacklist, info je iz januara meseca

 

The Blacklist will remain active for another season on NBC.

The network has renewed the drama for a ninth season in 2021-22. The pickup comes after just three episodes of season eight have aired, owing largely to production delays at the start of the season brought on by the coronavirus pandemic.

 

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/blacklist-renewed-season-9-nbc

Link to comment
25 minutes ago, Milosh76 said:

Samo za prave ljubitelje The Blacklist, info je iz januara meseca

 

The Blacklist will remain active for another season on NBC.

The network has renewed the drama for a ninth season in 2021-22. The pickup comes after just three episodes of season eight have aired, owing largely to production delays at the start of the season brought on by the coronavirus pandemic.

 

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/blacklist-renewed-season-9-nbc

 

Morali da produze, ako se vidi kako su zakomplikovali sve u 8.-oj sezoni...

Link to comment
Stoji za Cranstona, stoji i da je serija naivna do besvesti, ali svejedno, dinamika desavanja i zanimljivi likovi ubijaju sve nedostatke + kraj je za 10. 
 
+100
I sad vrljam po HBO i naletim na izraelsku verziju....
Sad ne znam da li da gledam...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

U cugu Björnstad ili po naski Beartown, izmisljena prica u izmisljenoj svedskoj vukojebini, kao podloga za kritiku drustva, ljudskih slabosti, jadnosti i predrasuda. Sta bi inace Skandinavci radili okovani snegom i hladnocom, nego lazmisljali. Ugodno potroseno vreme i sad mi se ponovo gleda hokej.

beartown-still.jpg

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

A jel da da je lepo kad sneg i led vidiš samo na teveu?

Skandinavci se bas ne trude da sneg i led na filmu prikazu romanticno, stavise uglavnom dobijes osecaj nespokoja i samoce.

Mene uglavnom uhvati seta oko novogodisnjih praznika, al' me brzo prodje vec posle ponoci. 

Link to comment
+100
I sad vrljam po HBO i naletim na izraelsku verziju....
Sad ne znam da li da gledam...

.... Shiit has hit the fan!

E nije HBO nego pickbox...
I bolja je ova izraelska, bolju priču, više detalja...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...