Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Tpojka
Message added by Tpojka,

Ukoliko je potrebno pravila se mogu naći u otvarajućem postu teme. Dobru igru!

 

PPP,

Recommended Posts

2 minutes ago, fren said:

Mogla si neke oblake, pa sta bude. Ionako Lena sve pogodi:fantom:

 

Pa tehnicki moze, ali i to bi crkli dok porodimo sta je, stvarno nema potrebe za tim, ima i dovoljno poznatih i relatovno poznatih filmova, pesama etc kojk su koska ako bas ocemo da glodjemo koske, ne treba jos i da se zaroni u opskurnost maximalno

  • +1 1
Link to comment

Pa nisam zadavala sama sebi, rekla sam ti odma da mi das nesto normalno (sto si i uradio da ne gresim dusu), a sad pomeras stative noskich style.

 

Nije poenta bila u tome da ja sama sebi zadam ili sta vec, nego da nema potrebe da se izvlaci tipa glavna instrumentalna tema filma koji je dobio Oskara samo da bi bila sto veca koska, jer to jeste koska cak i da je neki poznatiji film, jedino ona Vangelisova tema iz Vatrenih kocija mozda ne bi bila toliko koska za numeru/delo tog tipa, ali i to cak

Edited by Midgeta
  • +1 2
Link to comment

Iskreno, nije mi jasna teza.

 

Pretpostavila si da ekipa ne može da pogodi zadatak (razlog koji nije rečen, već moja pretpostavka) i dobila si zadatak za koji je besmisleno pretpostaviti isto. 

 

Kakve stative, kakav noskic?

 

:vermez3:

Link to comment

:isuse:

 

Da skratimo agoniju, smatrala sam da je glavna tema filma, tvoj inicijalni zadatak The beatitudes ili kako vec prilicno necrtljiv i nepogodljiv i da sam nacrtala nesto, ne znam kako bi se to ni hintovalo niti doslo do toga da se to pogodi, mozda sam.ja glupa i nemam  kreativnu crtu pa numem, zato sam i trazila drugi zadatak, koji uopste nije morao da bude Mornar, ima sasvim dovoljno pesama koje su crtljive i pogodljive, a da nisu ili blindingly obvious ili totalne koske.

 

In any case, pogodjeno je, zadatak je poslat, bice veceras i to je to

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...