Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Tpojka
Message added by Tpojka,

Ukoliko je potrebno pravila se mogu naći u otvarajućem postu teme. Dobru igru!

 

PPP,

Recommended Posts

Košarkaš...? Prešao iz...edit: inteligentan kao argentinska rovčica a lepo se vidi ide tamo i vamo...

Edited by wall
Link to comment

izvinite za jutros, jebiga spavao.za scanner - jesam pokusavao da instalram, ispalio se, pa isao u sred noci... al nisam bas trazio, znao sam gde ima.

Edited by kurdi
Link to comment

znam, al nemam vremena da crtam.sjajno!edit: hvala ti mary. spase me iskusenja.edit2: ovo je verenicki prsten a ne burma, ali cudno kako radi ljudski mozak sa tim asocijacijama.

Edited by kurdi
Link to comment
znam, al nemam vremena da crtam.sjajno!edit: hvala ti mary. spase me iskusenja.edit2: ovo je verenicki prsten a ne burma, ali cudno kako radi ljudski mozak sa tim asocijacijama.
upravo to htedoh da kažem, to je verenički prsten. al, ako ćemo pravo, ni prefix nema oči, pa nikom ništa :Delem, sad sam naebala. od silne želje da nešto pogodim, pojurih ne razmišljajući da:1. ne umem da crtam2. nemam ni jedan funkcionalni divajs.
Link to comment

ajebate, nisam ovako uzbuđena bila ni kad su me primali u pionire. jedva iskopah skener, svi napustili preduzeće, zbog 7. marta. post-6-1204893553.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...