Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr
Valk
Message added by Valk,
Quote

Topik je tribute dragom forumašu Warpu. RIP.

Pravila Pikčnarija su na prvim stranama, ko hoće da se igra a mrzi ga da čita pravila - neka pita najpre redovne učesnike kako bismo izbegli nemile scene (možda i nasilne, ne znam još).

 

Ko pogodi sliku - u obavezi je da crta zadatak.

Čija slika je pogođena - u obavezi je da pošalje zadatak pogađaču.

Ko je u gužvi i nema vremena duže od 24h da pristupi izradi zadatka - prenosi pravo crtanja nekom dobrovoljcu

Crtanje može rukom, u paintu, digitalnim penom, kako god - samo da je autentičan rad učesnika a ne downloadovana slika s neta npr.

 

Welcome!

Recommended Posts

izvinite, odustao od klitoris arta, nacrta, pa pokusao da instaliram scanner (koji vec dugo imam neraspakovan), pa to nije uspelo, ne smao zato sto je deseti korak u instrukcijama purchase the usb cable separately, pa morao da idem da trazim scanner negde, sad se vratio.
Jbt, nadam se da se zajebavaš.We have created a monster. Jbt, moramo da turimo health warning na ovaj topic.
Link to comment
Kuc, kuc. Dobro veče komšija, nadam se da nije kasno. Trebao bih nešto hitno da skeniram u pola pet ujutru pa...
Prosečan komšija srbin: "ČEEEEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?" :s_w:edit: Glupo mi da ne priznam. I ja sam bolestan. Kupio memory card reader za komp da bih brže prebacivao slike crteža (do sad procedura bila sledeća: nacrtam- slikam mobilnim - memorijska kartica u laptop - sa laptopa na usb - sa usb na komp - upload - post). Bolesno, da. Pomoć, hvala. Edited by dig_chohano
Link to comment
Prosečan komšija srbin: "ČEEEEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?" :s_w:edit: Glupo mi da ne priznam. I ja sam bolestan. Kupio memory card reader za komp da bih brže prebacivao slike crteža (do sad procedura bila sledeća: nacrtam- slikam mobilnim - memorijska kartica u laptop - sa laptopa na usb - sa usb na komp - upload - post). Bolesno, da. Pomoć, hvala.
Najjeftinije rešenje, USB kabl mobilni-komp. Slikaš, prebaciš upload.
Link to comment

Ih, znam, no HP ima idiotski software za povezivanje sa kompom, pa mi 'vako delovalo lakše. A i čitač kartica će mi sigurno biti potreban i za druge stvari (mda, kak ne).

Edited by dig_chohano
Link to comment
Ih, znam, no HP ima idiotski software za povezivanje sa kompom, pa mi 'vako delovalo lakše. A i čitač kartica će mi sigurno biti potreban i za druge stvari (mda, kak ne).
Neka, neka, od viška hardwarea glava ne boli. cool.gif
Link to comment
mozda neb bilo lose da ustanovimo pravilo da onaj ko pogodi a ne dobije pitanje u roku od 1/2 ure, sam bira pitanje.
Ali to neće biti to... Drugačije je kada neko zadaje.
Link to comment
edit: Glupo mi da ne priznam. I ja sam bolestan. Kupio memory card reader za komp da bih brže prebacivao slike crteža (do sad procedura bila sledeća: nacrtam- slikam mobilnim - memorijska kartica u laptop - sa laptopa na usb - sa usb na komp - upload - post). Bolesno, da. Pomoć, hvala.
ja zahavljujem svevišnjem što mi comp ima bluetooth pa sa moba direktno pribacim. ali je muka što je mobu slaba kamerica, a kupiti novi radi PPPictionary-ja se malo ipak preveć :unsure:
Link to comment

Mhm. Dajem ti 10 dana. Ubedićeš ti sebe da nije zbog pictionary-ja, nego je "baterija slaba", "štuca software", "izgreban je", "dugo se puni", "ima malo memorije"... i naravno

muka što je mobu slaba kamerica
Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...