Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

konceptčemu iznenadjenost pod navodnicima, dva puta za redom sam pogledao i skoro da sam 100% siguran da je uradjena skrivena kamera, fantastično

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

ne zajebavam sjajno uradjena skrivena kamera, pogledao pet puta. ove napolju nije bilo teško sakriti, jedna sa širim objektivom napolju je očito lošijeg kvaliteta i samo se na trenutak pojavljuje kadar sa nje(momak u sivom džemperu ili jakni)sve kamere u enterijeru su zamaskirane, a ispred kamere u hodniku ima nekakvo staklo, predpostavljam jednorefleksno tako da se ni ona ne vidi tj. ne vidi je akter skrivene kamere

Link to comment
ne zajebavamsjajno uradjena skrivena kamera, pogledao pet puta. ove napolju nije bilo teško sakriti, jedna sa širim objektivom napolju je očito lošijeg kvaliteta i samo se na trenutak pojavljuje kadar sa nje(momak u sivom džemperu ili jakni)sve kamere u enterijeru su zamaskirane, a ispred kamere u hodniku ima nekakvo staklo, predpostavljam jednorefleksno tako da se ni ona ne vidi tj. ne vidi je akter skrivene kamere
Sta mislis koliki je budzet za ovu reklamu. Otprilike.
Link to comment

Tako i Gli ne veruje da su oni majstori šljakali na skelama kao da su na zemlji, tzv. Photoshop sindrom.Ti garant ne bi ni otisao da te ortak ovako pozove u pola noći :lolol:

Link to comment
Tako i Gli ne veruje da su oni majstori šljakali na skelama kao da su na zemlji, tzv. Photoshop sindrom.Ti garant ne bi ni otisao da te ortak ovako pozove u pola noći :lolol:
Ubaci sve ovo u pivski koncept, pa mi objasni kako nema pijanih usred noci.
Link to comment

pa ovako će ga prodati još i više, a i agencije će to dobro naplatiti, isplivaće koji mladi reditelj, glumac, snimatelj....svi u lancu ishrane će biti namireni, i meni je čudno što se toliko sumanuta lova baca na to kad može da se snimi i "kada krečite onda krečite"svojevremeno jedan mob. operater, tj. agencija koja je radila spot, kod nas povede gomilu ljudi da snime 1 (jedan) kadar sa Lovćena bili tamo dva dana čekali da se vreme prolepša i nisu dočekali jbg. rizici u poslovanju

Link to comment

Zašto misliš da je 'pivski koncept' = krdo pijanih likova koji povraćaju?Znaš neku reklamu gde se svi pijani valjaju po podu i vrište ime pivskog brenda?

Link to comment
Zašto misliš da je 'pivski koncept' = krdo pijanih likova koji povraćaju?Znaš neku reklamu gde se svi pijani valjaju po podu i vrište ime pivskog brenda?
Ti tvrdis da je ovo reklama realna. U realnom zivotu ljudi se od piva i napiju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...