Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Nova reklama za Hello sokove. Promovise umanjenje zelje mladih Srbalja za potomstvom. (jel mnogo strasno sto hejtujem decu? :unsure: Ona decurlija izgledaju kao da ih je pravio gospodin NigaragUa licno :isuse: )
meni to "neka udje počasni konzul gospodin Nikaragua" košmarno odzvanja po glavi.mislim da je to jedina reklama kod koje odmah menjam program.
Link to comment
  • 3 weeks later...
U reklami za "Pils" pivo, kada riba kaže "Nova roba treba da se proba!"
Čisto da okitimo stub srama domaćeg marketinga, ovu kampanju je radila agencija Communis.Copywrite: Slavoljub StankovićReditelj: Aleksandar BoškovićMuzika: Aleksandar Protić
Link to comment
Jao.. Nikaragva..To kao inteligentna opaska na nekog Nušića/Steriju, podsetite me?
u jednoj nušićevoj komediji se spominje počasni konzul nikaragve... ali nisam gledala reklamu pa ne znam o čemu se radi...nego slušam na radiju jednu reklamu za neki sok od paradajza koji se zove 'sosa', žena peva o kuvanju. baš mi se sviđa. ne znam da li postoji video verzija
Link to comment

E pa da, deca od 5-6 godina kao igraju Nušića. Vrlo suvislo.A komični element je sledeći: neki klinja na koga dođe red da kaže rečenicu, ne ume da je kaže jer uživa u soku. A sok se, gle čuda, zove "Hello", pa on kaže "Hello". I, sada smo već na zemlji od smeha, upravo tu rečenicu je trebao i da izgovori, pošto glumi počasnog konzula Nikaragvu, i skeč ipak uspeva. Gluplju stvar u životu nisam video.Na Fejsbuku već postoje dve grupe ovim povodom:- "Svi kojima ide na kurac pocasni konzul GOSPODIN NIKARAGVA!!!" (Description: Onome ko je smislio ovu reklamu treba zabraniti pristup opremi za snimanje...)- "~>jebo Vas PocaSni KoNzuL GoSPoDiN IkARAguA<~" (Description: SMARA REKLAMA ZA 10 MEDALJA)

Link to comment
nego slušam na radiju jednu reklamu za neki sok od paradajza koji se zove 'sosa', žena peva o kuvanju. baš mi se sviđa. ne znam da li postoji video verzija
Postoji. Kompjuterska animacija, profesionalno odražena. Sosa napravljena kao jako simpatična ženica sa crvenim obrazima.
Link to comment

Set reklama za SU sokove kompanije "Freš end ko" sa vesnom čipčić i onom visokom (da li zna neko ko je ta glumica?), aluzija na likove iz dečije serije "Neven".Zanatski odlično urađeno. Briljantno!

Edited by stoka
Link to comment
Set reklama za SU sokove kompanije "Freš end ko" sa vesnom čipčić i onom visokom (da li zna neko ko je ta glumica?), aluzija na likove iz dečije serije "Neven".Zanatski odlično urađeno. Briljantno!
Jelena Gavrilović.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...