Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

https://www.youtube.com/watch?v=RQ5R-0l7wdY

 

Надам се да ово није крај праћењу рагбија овде. Мислим да Арена преноси нешто, па ћу вероватно нешто оставити као најаву ако буде. Видећемо како иде Хајнекен куп, такмичења на Јужној хемисфери.

Биће неких инфорамција из регионалног и домаћег рагбија. Биће информација и из 13це, где је Србија реалативно добра.

  • Replies 981
  • Views 70.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • 53-10 na sred Twickenhama   Putain que c'est bon  

  • Nešto malo više od tri nedelje je ostalo do početka Svetskog prvenstva u jednom od sportova gde su utakmice reprezentacija daleko važnije od onih između klubova i gde je nezamislivo obući dres sa ambl

Posted Images

Arena vec dve godine prenosi Heineken kup i 6 Nacija, ako se ne varam... a Sportklub je ove godine prenosio Rugby Championship

@dragance

Razumem navijacku pristrastnost ali Australija jeste igrala odlicno (da ne kazem mamojebno) ceo turnir, plus bili su prvi u grupi sa Engleskom, Velsom i Fidzijem, sto je svakako za postovanje

Хајнекен креће за две недеље, надам се да ће Арена да преноси. Колико сам видео преносе и острвски Премијершип.

Супер рагби(Јужна хемисфера) креће у фебруару, надам се да ће неко то преузети јер то је актрактивно такмичење.

Не знал да ли неко преноси аустралијски/новозеландски НРЛ(рагби 13)?

Jeste igrala turnir odlično, ali moj komentar se više odnosio na potcenjivanje ABs i hajpovanje Australije. Ipak, svaka im čast, Cheika ih je preporodio i to sa istim igračima.

 

Nego, ovaj video obavezno pogledati! Klinja utrči na stadion da zagrli Soni Bila dok ovi rade počasni krug, majmun iz obezbedjenja ga pokosi, a onda ga Soni Bil i Hansen zagrle, oteraju gorilu i SBW mu poklonu svoju medalju. Wow...

 

Jeste igrala turnir odlično, ali moj komentar se više odnosio na potcenjivanje ABs i hajpovanje Australije. Ipak, svaka im čast, Cheika ih je preporodio i to sa istim igračima.

 

Nego, ovaj video obavezno pogledati! Klinja utrči na stadion da zagrli Soni Bila dok ovi rade počasni krug, majmun iz obezbedjenja ga pokosi, a onda ga Soni Bil i Hansen zagrle, oteraju gorilu i SBW mu poklonu svoju medalju. Wow...

 

Pozitivan lik. 

 

Meni se, inace, svidelo ovo (pre utakmice)...

CSmamKnUYAAGWCj.jpg

Haha, Fitzie je kralj...

  • 2 weeks later...

FCG-LONDON%20IRISH%20jpg.jpeg

 

Idem  :)

Који је то европкуп?

Challenge Cup

То би требало да је испод некадашњег Хајнекен купа, сада се то све измешало, организација као у Србији.

Sa velikom tugom javljam ljubiteljima ragbija da je jutros preminuo Jonah Lomu :(

U jbt :(

Za mene najbolji svih vremena :(

RIP

Sa velikom tugom javljam ljubiteljima ragbija da je jutros preminuo Jonah Lomu :(

 

uf, tuga. 40 godina.

Čak i meni žao.

 

RIP

 

 

giphy.gif

 

RIP

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.