Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Ja koristim Endomondo. Za bajs doduse, ali princip je isti. Jedino sto mi je fon prevelik da ga nosim u dzepu tokom trcanja. Bar mi tako deluje.

Inace, i ja razmisljam da krenem. Fino vreme, jedino sto se plasim da me ne presece neka zima nakon par nedelja. Smorio bih se bas.

Link to comment

RunKeeper za Windows Phone je minimalistički zdelan i generalno sasvim okej. Endomondo je žderao bateriju onomad, možda se popravio za par godina dana... Distraction su ti appovi generalno, brzo se čovek zasiti.

Link to comment

Ja imam Android telefon, probacu ove ostale nabrojane. Zapravo mi treba samo jednom da izmerim te distance koje planiram da trcim a posle cu lako, pogotovo sto planiram cesce da radim HIIT, one sprintove, nego klasicno trcanje.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da se nadovezem na diskusiju... Da li neka od ovih aplikacija moze da meri max speed (u free verziji)? Nije za trcanje, vec za skijanje, ali princip je valjda isti

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Za trcanje, ja sam nabavio ovo, prezadovoljan sam kako tera. Ima da se kupi i navlakica pomocu koje se ovo veze za pertle bilo kojih patika, ne mora u one specijalne Nike

Link to comment

Od onih gore nabrojanih programa, RunKeeper mi je nekako najbolji i njega koristim. Zadnji put je bilo 5.6km sa prosecnim tempom od 4:54 minuta po kilometru, sto je korektno jer sam trcao tek 3-4 puta i to na betonu. Jos par puta cu na taj fazon, cisto dok ponovo probijem 10km, a onda se prebacujem na HIIT trening tj. sprintove jer mi je cilj da se zategnem i izdefinisem ovo malo misica sto mi je ostalo.

Link to comment

Da se nadovezem na diskusiju... Da li neka od ovih aplikacija moze da meri max speed (u free verziji)? Nije za trcanje, vec za skijanje, ali princip je valjda isti

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Endomondo bi trebalo to da ima.

 

Ja samo endomondo i koristim, jer mogu da shaltam izmedju trcanja, bajsa i kojecega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...