Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

16e za paket, nebitno da li je u njemu jedna ili vise stvari.
to i nije toliko puno, pogotovo ako vise nas narucuje stvari.i tako izadje duplo jeftinije nego da kupujem u prodavnicama.
Link to comment

ako se kupuje preko net-a, moj je predlog da se ne kupuje ono sto niste probali.prvo obavezno isprobajte zeljeni model u nekoj radnji (cak i vise puta) pa tek onda na net.

Link to comment

trcao napolju tokom cele zime, po hladnoci... a zaradim prehladu pet dana pred trku, na +20C. :frust:izgleda da sam previse forsirao treninge prethodnih nedelja.

Edited by Takeshi
Link to comment
to i nije toliko puno, pogotovo ako vise nas narucuje stvari.i tako izadje duplo jeftinije nego da kupujem u prodavnicama.
Vodi samo racuna o granicama za carinjenje. Ovi salju DHLom pa carnina izadje bas mnogo. Vise o tome u E-commerce temi...
ako se kupuje preko net-a, moj je predlog da se ne kupuje ono sto niste probali.prvo obavezno isprobajte zeljeni model u nekoj radnji (cak i vise puta) pa tek onda na net.
+1Vecina patika od ovih poznatijih marki moze da se nadje kod nas pa moze da se proba.Od skora u Sportimpuls-u imaju po nesto od Slazenger-a (drug video patkie od 5600din, on iste narucio za 15e) i Lonsdale-a pa pogledajte i to.
Link to comment
takeši, si trčao? ostali?
jesam.bilo pretoplo, najlosiji rezultat od kada trcim polumaraton (2:11).ali sam zadovoljan, drzao skoro isti tempo tokom cele trke. nisam ni pokusavao brze, rovit od prehlade.bas je bilo primetno da ucestvuje vise ljudi.
Link to comment
  • 1 month later...

Izasao malocas da trcim... Ne znam da li zbog jednomesecne pauze uzrokovane vremenom/bolescu, ili zbog vrucine, ali jedva sam se dovukao do kuce

Link to comment

Da li je neko zna gde ima da se u Beogradu kupe Asics patike za 3-4000 dinara? dakle meni trebaju za lagano trčanje po trim stazi.danas sam tražio po outlet radnjama kod Arene i tamo nema(nema uopšte A. patika),pa ako neko zna da mi skrati potragu(sutra planiram po Knez M.)hvala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...