Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

imali su solidan popust na nekim modelima u nike prodavnici u knez mihajlovoj, pegasus 29 su bile 8k. pitanje je samo kako stoje sa brojevima.planeta sport drzi new balance, koji imaju nesto nize cene od ovih iz prve lige (asics, nike, adidas...)

Edited by Takeshi
Link to comment

preporucujem pegasus 29. to su odlicne patike za 8K. ja trcim u ovima i uzivam.razlika izmedju peg 28 i 29: 29 je laksi, gornji deo je meksi i bolje dise, boji je flexibility (inace odlican i na 28).Nike-Air-Pegasus-29-300x300.jpg

Link to comment

Hvala Đuro. Gledao sam danas da uzmem P29, ali više nije bilo brojeva. Ko nosi 43 i manje može da ih uzme na sniženju i još ima model od goretexa, otporan na vodu.Uzeo sam Pegasus 28. "Đak" ce mi poslati iz Mladenovca (tamo je jedini preostali primerak mog broja) na kućnu adresu, oni snose troškove poštarine. Kudos "Đaku" za dobru organizaciju, meni potpuno nezamislivoj za Srbiju.Inače, zamalo da u prodavnici uzmem novi model Lunar forever (ove sa slike, jako lepe patike), ali sam skapirao da nisu baš u stability kategoriji i odlučio da sačekam još koji dan.41YyayLHPiL.jpg554905-100-3.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment

sad treba uzeti još majicu za trčanje :Dneke preporuke gde ima ok, da li da bacim pare na adidasa, da odem do intersporta u merkatoru i uzmem "pro touch"?

Link to comment
neke preporuke gde ima ok, da li da bacim pare na adidasa, da odem do intersporta u merkatoru i uzmem "pro touch"?
nikako te intersport robne marke - bolje daj malo više za neku majicu koja je isto sintetička, ali koja se neće tako brzo usmrdeti kao taj pro touch.
Link to comment

Ja imam trenerku ProTouch i sasvim je dobrog kvaliteta. Inače, već godinama nikako da se nakanim da kupim jednu "majicu za trčanje". Ja rabim one obične pamučne (kad otopli, bezrukavne) i ništa mi ne fali. Nit mi vruće, nit se lepi, a trčim po 45min+, doduse noćom. A hteo bih da probam, al mi se ne baca 1500-2000

Link to comment

uzeo nike šorc dry fit koji je meni savršeno dizajniran. ima postavu kao tight boxerice, džep sa cibzerom u dnu leđa i džepić unutra taman za ajpod.pored toga na sniženju nike majicuza kej spreman

Edited by Ravanelli
Link to comment
sto ne trcis go do pojasa? ja vazda tako.
Kod tebe je "go do pojasa" vrlo relativan pojam, obzirom da ti se stomacina vuce po zemlji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...