Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

navukla sam te, a?de bre, nije za mene, jesi lud, ne bih mogla da potrcim ni metar sve da me jure zonbiji. nego moram da kupujem ljubav i solidarnost na poslu, pa ispunjavam narudzbine.stvarno, gde to da trazim? u najkiju me gledali belo, ali ja sve mislila da je to zbog mog nepoznavanja aristokratskog vijeneskog dijalekta.

Link to comment
navukla sam te, a?de bre, nije za mene, jesi lud, ne bih mogla da potrcim ni metar sve da me jure zonbiji. nego moram da kupujem ljubav i solidarnost na poslu, pa ispunjavam narudzbine.stvarno, gde to da trazim? u najkiju me gledali belo, ali ja sve mislila da je to zbog mog nepoznavanja aristokratskog vijeneskog dijalekta.
Adidas bi trebalo da ima i to one performance radnje. Ako ne, onda Amazon... :D
Link to comment

uf. ako udjem u jos jednu sportsku radnju, sigurno cu dobiti infarkt. danas sam kupila po narudzbini neke krpene duge gace za trcanje koje ko da ce da postanu teslina ploca ako ih pipnes. srce mi se cepalo, 80 jurosa, deset stripova sam mogla da kupim, ili da pojedem devet gulasa od zeke.sa amazonom sam opet raskinula jer nece da mi salje knjige za onu djavolju napravu na koju si me navukao. bolje da sam gace za to kupila.

Link to comment
uf. ako udjem u jos jednu sportsku radnju, sigurno cu dobiti infarkt. danas sam kupila po narudzbini neke krpene duge gace za trcanje koje ko da ce da postanu teslina ploca ako ih pipnes. srce mi se cepalo, 80 jurosa, deset stripova sam mogla da kupim, ili da pojedem devet gulasa od zeke.sa amazonom sam opet raskinula jer nece da mi salje knjige za onu djavolju napravu na koju si me navukao. bolje da sam gace za to kupila.
To ću da ti namestim kad se vratiš, ako ne odem u ćorku do tada. A te helanke su do jaja (no pun intended). A za ovo oko ruke pitaj pok. Marvina, budući da je on rabi svakodnevno.
Link to comment
To ću da ti namestim kad se vratiš, ako ne odem u ćorku do tada. A te helanke su do jaja (no pun intended). A za ovo oko ruke pitaj pok. Marvina, budući da je on rabi svakodnevno.
ne mozes bez mene u corku! kako ces sam da snimis anderkaver prison break, ne vredi.ma kad mi je jezik brzi od pameti, artard. umesto da ko i uvek primam narudzbine samo za ono sto znam, ja kao da ucarim i zaradim poene za pakleni plan koji smisljam, pa se nadjoh danas u hadu sportskome, umesto da dusu lecim kod sjuperheroja.probacu sa poc. marvinom, ali nikad mi nije islo to prizivanje duhova.
Daj reci kako se to™ zove, pa cu ti doneti na adresu. Mozda cak i narednog vikenda.
ono za oko ruke kad trcis da stavis telefon.ali to sad vise nije vazno, kad sam videla poslednje dve reci :wub:
Link to comment
  • 3 weeks later...

vidim uspeli su i oko organizacije maratona da se posvadjaju. <_<svejedno, vreme je za sezonsko pojacavanje treninga.http://youtu.be/LsXRj89cWa0

Edited by Takeshi
Link to comment
  • 3 weeks later...

posle tri sezone sam odlučio da zamenim patike. stare su se malo iskrzale sa unutrašnje strane ka spoljnom delu stopala i mislim da je vreme za penziju.video danas ov u đaku na popustunike pegasus 28http://www.runningsh...g-shoes-review/osim što izgledaju normalno, dobro su i ocenjene, samo mi je malo problem izvaditi 10k, ali koliko vidim teško da ću proći za ispod 7kmože neko miišljenje, preporuka za neke drugenike-air-pegasus-28-bla-azu_1.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment

Lice na one moje Vomero, po djonu, peti i tako tome. Meni su odlicne.Ja samo mogu da ti preporucim da obidjes autlete, ako imas vremena. Ja sam pre godinu i po, nasao par dobrih modela (i Adidas i Nike) za oko 8k.*u Planeti je, do pre par dana, bilo -40% na sve. Al kasno Marko na Kosovo stize... Takodje, sestra je uzela neke patike u Sportlendu, u Zemunu. Kaze da zatvaraju radnju, mozda moze da se nadje nesto

Edited by nbg4ever
Link to comment

da te vomero se spominju u tekstu sa linka kao skuplji, sličan modelbio sam danas do nike outleta na nbg i nisam video ništa dobro, za planetu nisam mogao da smaram ljudekoji su bili sa mnom.možda obiđem outlet u inđiji ovih dana.

Link to comment

Pazi, prepoznao sam tri "tehnologije" sa mojih patika. Plasicno ojacanje na peti, identican djon i te "flywire" nitne. Ne verujem da bi feeling bio losiji, u odnosu na njih. Jedino ako obracas paznju na pronaciju, i te zajebancije.

Link to comment

pa pronaciju mi sređuje ojačanje na peti. đon je odličan, jer koliko sam skapirao taj deo na peti na koji se najviše oslanjam je izdeljen na više delova i svaki se nabija kao amortizer.znači ovako za njih: +zadovoljavaju sve potrebe za moje treninge, +po reviews i više od toga i +izgledaju, ali i -koštajune znam samo da li da položim 10k? deluje mi dosta kada ih benčamrkujem sa ostalima

Edited by Ravanelli
Link to comment

Pa mogu samo da ti kazem da neces ustedeti ne znam kakve pare. Ja sam nasao samo jedne adidaske, koje su imale (za moje pojmove) razumnu cenu. Kostale su 5600, i bile potpuno obicne. Sve ostalo je bilo skuplje, i to dosta. Reebok zig su isto bile povoljne, ali nisam znao nista o njima, plus nesto malo slabijih Asics modela u Intersportu. Mislim da sam cak i pisao kako sam se sokirao da patike koje obuces par puta nedeljno, kostaju po 10+ hiljada. 8k je bila donja granica za bolje modele, ali govorimo o kraju leta 2011g. Jedino da naletis na neki besan popust (50%) i uzmes bolje patike, za hiljadu dve dinara manje. Ali pitanje je da li ces naci.Ovim pegasus, definitivno jedini minus moze da bude samo cena. S kvalitetom neces imati problema

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...