Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

mrzim manifestaciju pod nazivom beer fest. vec ko zna koji dan po redu nemam gde da trcim, krpim se po nbgd bulevarima i vracam se kuci otrovana izduvnim gasovima. evo sada bukvalno glava me boli i muka mi je od trčkaranja u blizini autoputa. a ne mogu da trcim ni u jedno drugo vreme osim posle osam, kad uspavam potomka. lepo hocu da svisnem od svih tih hordi sa dvolitarskim PLASTICNIM flasama piva, fuj! prvo vece nisam ni znala za to dogadjanje (mada sam gledala danima kako rastu bine, tuka). shvatila sam da se nesto dogadja tek kad sam videla svetla, ali tada je vec bilo kasno, bila sam se zabola duboko medju ljubitelje muzike. a tek muzika sto im je .. fala bogu sto moj mali shuffle moze da ih nadjaca bez problema. to prvo vece se jedva vratih, opet nekim od bulevara, uz masu. nije me davno toliko ljudi gledalo s tolikim zgrazavanjem.

Link to comment
  • 3 weeks later...
mission completed: istrcao sam dva polumaratona u 8 dana.prvi u proslu nedelju za 1:51, danas drugi za 1:52. :0.6:
cestitke! nisam ni primetio post, posto ova tema funkcionise u talasima. :Du nedelju nike organizuje trku na novom beogradu, od 18h. evo je trasa:33e1m6t.jpg5 kilometara? ne pada mi na pamet da se akam za tu duzinu, plus mi je cela oprema adidas. :D ali ce od sutra povremeni novi dodatak treninzima biti rukavice od 0.5 kg:41szqNZ0vgL._SL500_AA300_.jpg
Link to comment
5 kilometara? ne pada mi na pamet da se akam za tu duzinu.
Ali ali ali propustićeš priliku da te neko podrži preko specijalno za tu priliku instaliranog TweetWalla! :(A268ztoCIAICfKo.jpg
Link to comment
Ali ali ali propustićeš priliku da te neko podrži preko specijalno za tu priliku instaliranog TweetWalla! :(
al' su napakovali event™... fun zona, vip takmicari. klasicno nike poziranje.bile su prve najave da ce se trcati preko novog mosta na adi, ali ih je ocigledno oduvao zna-se-vec-ko.usput, je l' novi most funkcionalan za pesake/trkace? znam da su postavljali liftove za silazak na adu.na primer, da li iz radnicke moze odvojenom stazom na drugu stranu? prijatelj mi kaze da biciklom moze sa novog beograda na adu i obrnuto.
Link to comment

nesposobni idioti. i nema veze to nikakve sa Nike vec iskljucivo sa delta smradovima.u Budimpesti je bio Nike polumaraton pre nedelju dana, sve je proslo u savrsenom redu sa 11.400 ucesnika. al' tamo nema delte vec je Nike direktno na trzistu. pri tome, BP trku ni ne organizuje Nike vec profesionalci sa iskustvom.

Link to comment
usput, je l' novi most funkcionalan za pesake/trkace? znam da su postavljali liftove za silazak na adu.na primer, da li iz radnicke moze odvojenom stazom na drugu stranu? prijatelj mi kaze da biciklom moze sa novog beograda na adu i obrnuto.
Možeš bez problema da trčiš pešačkom stazom (podeljena je na pola, za pešake i crveni deo za bicikliste). U oba slučaja (postojeće dve uzlazne i dve silazne rampe) moguće trase su od Jurija Gagarina do Ade ili do Sajma. Završeno je betoniranje liftova i stepenica ali još uvek nisu u funkciji. Vozio sam bicikl za vikend i video da na špicu Ade oblikuju teško kamenje koje će činiti obaloutvrdu i postavljaju šuplje kocke (kao na parkinzima) ispred pilona tako da verujem da će lift i stepenice biti u funkciji za par nedelja. Treba takođe asfaltirati nasip od veslačkog kluba Partizan do ulaska u Adu jer dotični izgleda kao da nije menjan od 1982.
Link to comment
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...