Jump to content

Sobno Bilje


Nicol

Recommended Posts

Hvala na savetima, koliko popodne cu da masakriram grane na kojima je bilo cvece.

ahahaha...to su one papricice. nisi ih pojeo?
Jedem, jbt, al dozirano, posto su ljute kao 72 djavola na kokainu. Pre neki dan rkno samo jednu u lonac pasulja, u usima mi zujalo koliko je bilo ljuto.
Link to comment
Pa reci kako sam svojedobno, kao svaki autenticni srpski junak, stavljao po zrno pasulja u lonac ljute paprike.
Ма Тони покушава да те навуче да му понудиш да дође да проба.Занимљиво како различито делују. Некад сам мерио по томе колико дугмади морам да откопчам. Сад не морам ниједно, зноји ми се теме. А жена тврди да је сврбе уши изнутра.
Link to comment
Pa reci kako sam svojedobno, kao svaki autenticni srpski junak, stavljao po zrno pasulja u lonac ljute paprike.
secam se ono jednom kad smo isli da kupimo sladoled, a ti nisi teo nego si uzo veliku teglicu feferona, onih najljucih, i sve izjeo, i sve to zalio sa kilo rakije. nema vise starog diga :(
Link to comment

Svratila sam u Garden centar u Zemunu i naravno da sam se zeznula. Ne znam zašto, ali uvek kad prikupim snage da odem tamo, očekujem neko poboljšanje- da su prodavci postali ljubazniji, da ima najnoviji izbor mojih omiljenih lukovica, da su izbacili ( ili bar smanjili) onaj kičeraj koji ima i kod Kineza, ali ne, teraju po starom. Neću im otići više nikad!Onda odem u poljoprivrednu apoteku u Prizrenskoj da vidim ima li šta novo, kad tamo svašta! Ali, imaju samo deo noviteta, ostatak su odneli na Sajam cveća na Trgu Nikole Pašiča. Ostavila sam to za sutra, a u apoteci su mi pažnju privukli dupli orijentalni ljiljani. Nisam sigurna, ali mi se čini da su se ove godine prvi put kod nas pojavili na tržištu i kupih za početak tri lukovice ( 233 din po komadu), otprilike ovakvi ( 1, 3 i 4 na slici). Proizvođač je De Ree, Holandija.6294.jpgJedan je za komšinicu da mi ne traži moje, ne volim da bašte liče jedna na drugu.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Zelenashi, zar nema nista nova od helloweeninihkrizantema? Kod mene su procvale africke ljubicice i po prvi put orhideja krenilacvasti drugu rundu. Naravno, to se dogodilo upravo kad sam trajno odlustala od nje!

Link to comment
Zelenashi, zar nema nista nova od helloweeninihkrizantema? Kod mene su procvale africke ljubicice i po prvi put orhideja krenilacvasti drugu rundu. Naravno, to se dogodilo upravo kad sam trajno odlustala od nje!
ubila sam africhke ljubichice :ph34r:
Link to comment

tale, mislim da ne trebaš brinuti, imaju veliku sposobnost vertikalizacije. npr. na moje ljubicice je nedavno sletila knjižurina s police pa su opet u erekciji. 7f2b81b5.jpgnado, koliko cvjetova i koja intenzivna boja :wub:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...