Jump to content
IGNORED

Sobno Bilje


Nicol

Recommended Posts

neko odma, a neko posle 2 godine hrizantema. proklijao crni luk u frizideru, sad razmishljam se da u sve saksije uturim lukac.za sad mi ide odlichno. pricha se da je sposoban chak i da cveta na kraju priche :lol:@ luka: nabavila i neke kvazi jagode. samo mi josh salata fali :Pa glicinija ich! ni listic. komshijska je vec naveliko procvetala. mislim da ce biti ubivena glicinija :cry:mogla bih i da se odam raznovrsnosti.onion.jpg

Edited by thermal bug
Link to comment

djeje ona nicol, treba mi mediteransko mishljenje: lijander je zimzelen, jel tako. a ako reshi da promeni lishce, sto moja dva upravo uchinishe, pobacali sve i sad se razlistali ponovo. sta to znachi, da im nije lepo, da im je lepo pa bi da im bude josh lepshe ili sta? ili prosto neshto od tog lishca mora da opadne, a kod mene je to - sve, jer ga nije ni bilo mnogo, mali su, od metar i neshto... :unsure:

Link to comment

Неки из неготинског тужилаштва има јако леп фикус у канцеларији, сад је био на Б92.

Link to comment
Неки из неготинског тужилаштва има јако леп фикус у канцеларији, сад је био на Б92.
aaa. nije zezanje, fikus zahteva 1 geostrateshku mudrost, ne moze to svako ^_^
Link to comment
Неки из неготинског тужилаштва има јако леп фикус у канцеларији, сад је био на Б92.
Amateri u odnosu na čačanski Dom kulture.Fikus Cacak
Link to comment
djeje ona nicol, treba mi mediteransko mishljenje: lijander je zimzelen, jel tako. a ako reshi da promeni lishce, sto moja dva upravo uchinishe, pobacali sve i sad se razlistali ponovo. sta to znachi, da im nije lepo, da im je lepo pa bi da im bude josh lepshe ili sta? ili prosto neshto od tog lishca mora da opadne, a kod mene je to - sve, jer ga nije ni bilo mnogo, mali su, od metar i neshto... :unsure:
kaze maman da im je lepo pa ce da im bude jos lepse. njeni su oko dva metra, i sad kad ih je otpakovala posle zime (jer su napolju, na avali) sve su lisce izgubili ali sad evo rastu.ja samo da se pohvalim jagodama iz saksije. za 350 kinti, bujaju bolje nego mamanine iz zemlje.i najveci hit ove sezone, lepi jova.stavljam slike cim mi jedna poznanica vrati foto-aparat.
Link to comment
kaze maman da im je lepo pa ce da im bude jos lepse. njeni su oko dva metra, i sad kad ih je otpakovala posle zime (jer su napolju, na avali) sve su lisce izgubili ali sad evo rastu.ja samo da se pohvalim jagodama iz saksije. za 350 kinti, bujaju bolje nego mamanine iz zemlje.i najveci hit ove sezone, lepi jova.stavljam slike cim mi jedna poznanica vrati foto-aparat.
uuu, ljubac na maman :Djagode, lukac, de je tome kraj? mislila sam da pasuljchinu apgrejdujem u fensi puzavicu, sta me koshta ^_^
Link to comment
uuu, ljubac na maman :Djagode, lukac, de je tome kraj? mislila sam da pasuljchinu apgrejdujem u fensi puzavicu, sta me koshta ^_^
htela i ja, pa mi prosle godine macorcina pozdrala sve listove.ali zato drzim paradajz i mali i veliki, sprecavam komarce. a neki se vala i pojede.naravno, i papricice. terasa mi ko kalenic pijaca.
Link to comment
htela i ja, pa mi prosle godine macorcina pozdrala sve listove.ali zato drzim paradajz i mali i veliki, sprecavam komarce. a neki se vala i pojede.naravno, i papricice. terasa mi ko kalenic pijaca.
jel sprechavaju paradajzi komarce? :unsure:
Link to comment

 

 proklijao crni luk u frizideru, sad razmishljam se da u sve saksije uturim lukac.za sad mi ide odlichno. pricha se da je sposoban chak i da cveta na kraju priche :lol:@ luka: nabavila i neke kvazi jagode. samo mi josh salata fali :Pa glicinija ich! ni listic. komshijska je vec naveliko procvetala. mislim da ce biti ubivena glicinija :cry:mogla bih i da se odam raznovrsnosti.onion.jpg
glasujem za mladu kapulicu na balkonu :heart:tako da je uberes i direktno zataknes za mladu janjetinu na pijatu
djeje ona nicol, treba mi mediteransko mishljenje: lijander je zimzelen, jel tako. a ako reshi da promeni lishce, sto moja dva upravo uchinishe, pobacali sve i sad se razlistali ponovo. sta to znachi, da im nije lepo, da im je lepo pa bi da im bude josh lepshe ili sta? ili prosto neshto od tog lishca mora da opadne, a kod mene je to - sve, jer ga nije ni bilo mnogo, mali su, od metar i neshto... :unsure:
chuj, uz more ih se ne unosi jer temperatura ne ide ispod 0, pa ih nisam bas ni vidila tako celave. ali znam da ih tu po zg unose, pa im preko zime poispadaju listovi. mislim da im je sad i tako doba za orezivanje grana, nakon čega obično bolje potjeraju nove. a dobro je i skidat cvjetove kad ti, nadajmo se, opet procvjetaju Edited by Nicol
Link to comment
chuj, uz more ih se ne unosi jer temperatura ne ide ispod 0, pa ih nisam bas ni vidila tako celave. ali znam da ih tu po zg unose, pa im preko zime poispadaju listovi. mislim da im je sad i tako doba za orezivanje grana, nakon čega obično bolje potjeraju nove. a dobro je i skidat cvjetove kad ti, nadajmo se, opet procvjetaju
ajh, sreca. ja intuitivno unosim, al nikad nisu ovako poispadali. ali ako se smatra da je to u redu, ja cu da istrpim.nabavila i neki ukaliptus, koji navodno moze da podnese tropske zime novog beograda. ce vidimo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...