Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Je li neko presao na 10.6?Kakvi su utisci?
Presao, ali nisam stigao da ga previse isprobavam. Nisam isao upgrade nego sve ispocetka, tako da nisam stigao da instaliram ni sve aplikacije koje koristim. Da nisam citao review-ove i znao sta da gledam, ne bih ni primetio razliku. Izgleda da je najveca promena u servisaima i automatizaciji (ko ih koristi).
Link to comment

sinoc, kao i obicno, zena ostavila imac ukljucen i otisla da spava. jutros ovaj ko da je mrtav, crn ekran i bez znkova zivota. posle duzeg pritiska na on/off gumbic, cujem specifican zvuk da se ukljucuje i iskljucuje, ali nista vise od toga. ekran crn i to ti je. da se ne patim i nosim skalameriju do serivisa, da li je imao neko slican slucaj, predpostavke sta moz biti u pitanju?hvala jms :lol:

Link to comment

Volim kada mogu da pomognem (iako nisam Joca) :).U pitanju je bag kada baja (isto imam iMac) neće da se probudi iz medveđeg sna. Rešenje je vađenje i vraćanje memorije.Edit: Do sada to radila 2 puta. Jednom dok sam još bila na 10.5.5 (tad sam se malo uplašila dok nisam izguglala šta je, a onda mi je trebalo 20 minuta da izvadim memorije jer sam se plašila da ću nešto da polomim :D) i skoro, na 10.5.7. Volela bih kada bi to nekako rešili.

Edited by kiki
Link to comment
hvalaisto su savetovali iz apple servisa. narafno, pre no sto iscupam integralne komponente i unistim apple garanciju, cu probam tako, ali nesto mi govori da nece upaliti lakse resenje.
Koliko znam, vadjenjem memorije i njenim ponovnim stavljanjem se ne gubi Apple garancijia - upgrade memorije bi trebalo da korisnik moze sam da radi. Ovo ipak treba proveriti.
Link to comment

Samo da kažem da kod mene ovaj fazon "počupaj sve kablove, sačekaj 15 minuta pa sve uključi ponovo" nije funkcionisalo. Nije mi logično da garancija prestaje da važi zato što si vadio memoriju. Mislim, zamislite samo kada bi svi korisnici apple računara u Americi išli do servisa da im ubace dodatnu memorijsku karticu ili zamene staru :blink:.Edit: Samo da dodam da su se i meni prvi put čuli zvukovi za uključenje i isključenje, ali je sve ostalo crno.

Edited by kiki
Link to comment
Je li neko presao na 10.6?Kakvi su utisci?
presao ja jos onda kad sam postovao, instalirao preko leoparda, i nisam maltene ni primetio, osim 2-3 stvari koje ne rade, najvise mi nedostaje iStat MenusP.S. evo sad vidim da ima novi iStat Menus koji, radi, skidam... Edited by braca
Link to comment

dobro nam je guru stiv, da ne brinemo: SAN FRANCISCO, Sept 9, 2009 (AFP) - Apple chief executive Steve Jobs made his first public appearance on Wednesday since returning to work in June from a nearly six-month medical leave of absence. The 54-year-old Jobs received a standing ovation from a packed auditorium as he appeared on stage at an Apple media event here. "I'm very happy to be here today with you all," Jobs said. "About five months ago I had a liver transplant," he said. "So I now have the liver of a mid-20s person who died in a car crash and was generous enough to donate their organs."

Link to comment
dobro nam je guru stiv, da ne brinemo: SAN FRANCISCO, Sept 9, 2009 (AFP) - Apple chief executive Steve Jobs made his first public appearance on Wednesday since returning to work in June from a nearly six-month medical leave of absence. The 54-year-old Jobs received a standing ovation from a packed auditorium as he appeared on stage at an Apple media event here. "I'm very happy to be here today with you all," Jobs said. "About five months ago I had a liver transplant," he said. "So I now have the liver of a mid-20s person who died in a car crash and was generous enough to donate their organs."
znaci nova iLiver
Link to comment

kakvi ste, bre, ja se brinem za coveka, a vi samo za proizvode. SAN FRANCISCO, Sept 9, 2009 (AFP) - Apple announced on Wednesday that it was adding a video camera to its iPod Nano and cutting prices of its wildly popular music players. Apple chief executive Steve Jobs unveiled the video camera-equipped iPod Nano at an Apple media event here during which he made a much-anticipated appearance on stage. Jobs said the new iPod Nano, Apple's best-selling iPod with more than 100 million units sold, would now include a video camera, an FM radio, a pedometer and a microphone and speaker. "You can watch your video on the Nano or sync it back to your computer," he said. "With one click you can send it to YouTube." "So, pretty amazing to always have a video camera of that quality in your pocket, built right into your Nano," Jobs said. He said there would be two models -- an eight gigabyte version for 149 dollars and a 16 GB model for 179 dollars. The video-equipped iPod was the product highlight of the Apple event dominated by Jobs' first public appearance since October 2008. Jobs, 54, went on medical leave in January and returned to work in June following a liver transplant. Apple also announced it was cutting the prices on various iPods models with the price of an 8GB iPod Touch, for example, dropping to 199 dollars from 249 dollars.sigurno ce i ovde pasti cene i pojaviti se zvanici ajfon. aha.svidja mi se ovo za radio.

Edited by luba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...