Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Flower Bike
Izvini, ali ova fotka mi je vapila za ovakvom vrstom obradebicycleimg1269abh1gx1.th.jpgedit: ovo je naravno urađeno na brzinu i ugrubo. Edited by micke
Link to comment

Pocelo je ljeto> bili jucer djir barkom do Porera (svjetionik). Ispucao cijelu karticu. ^_^ 2595197082_795468d4a0.jpgP.S. Ajmo vatreni!

Edited by minja
Link to comment
Poceo je ljeto> bili jucer djir do Porera (svjetionik). Ispucao cijelu karticu. ^_^ 2595197082_795468d4a0.jpg
То је просто грех не конвертовати у црно-бело. (Надам се да читаш ћирилицу, реци ако треба латиница).
Link to comment

A kako da ti kazem kad ne razumijem citat :)Imam i CB verziju (ma postati cu ih jos jer je otok fotogenican za otkaciti. Ima i jedan mali brek gore koji non stop laje.) ali jos sam pod utiskom kolorita tako da za sada samo verzija u boji. Kupali se, voda je prva liga. Kazem, ljeto ubacilo u petu brzinu.

Link to comment
Pocelo je ljeto> bili jucer djir barkom do Porera (svjetionik). Ispucao cijelu karticu. ^_^ Suuuper fotka! :) kolko sam skontala, ovaj Indy bi sve u crno-belo zavio :D . meni bas lepo ovako, plavo nebo, plavo more.....
Link to comment
Не, овај Инди би да прави ванвремену фотографију.
Dragi Indy, ovako je Bog zamislio, i to more i to nebo, i to je vec samo po sebi vecnost, a mene malo nervira kad ljudi imaju potrebu da od ovakvih jednostavnih prirodnih lepota prave ne znam kakve slike/fotke i to onda najcesce imenuju recju - umetnost...po meni, to je dosta siguran put do kicha... al ne bih se sad upustala u raspravu, ovaj forum me ''usisava'' zadnjih dana, krajnje je vreme da se vratim stvarnom zivotu...sto ne znaci da se necemo raspravljati, jer ocekujem zestoku Indy-jevu odbranu! ;)
Link to comment

Bravo Zmitjko, favoriti "Two-way Twoway" i "MADAME TUSSAUDS" - s tim sto je za ovu drugu steta sto nisi imao frontalni ugao (cist anfas), izgledala bi kao grafika. Ovako, donji rakurs malo kvari stvar.mod on: rasprava o okacenim fotografijama je vise nego pozeljna :)Za raspravu o fotografiji uopste moze da se otvori posebna tema, koja bi takodje bila korisnaMod off

Edited by CowBoy
Link to comment
Bravo Zmitjko...
Hvala. :)
... s tim sto je za ovu drugu steta sto nisi imao frontalni ugao (cist anfas)...
Gotovo svakodnevno dolazim u situaciju da mi zafali ovako nesto:jetman01.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...