Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

smallestpubimg0777dby8.jpgEvo sada je (valjda) gotova, i veoma sam ponosan na ovu fotku. Mali istorijatOvu fotku slikam vec skoro godinu dana. Kad god prodjem pored ovog puba, vadim kameru i vrebam trenutak za skljoc. Ali to je bio gotovo nemoguc zadatak, pub se nalazi u jednoj od najprometnijih turistickih ulica (Damstraat) i zaista je tesko ugrabiti delic sekunde kada niko ne prolazi. Morao sam i da vodim racuna o tome da me ljudi koji sede u izlogu ne primete. Bog zna koiko fotki sam kuci doneo sa ove lokacije ali uvek je nesto falilo. A onda sam jednog dana video ovaj zabrinuti i zamisljeni par... To je bilo to sto sam cekao... Edited by Zmitjkoe
Link to comment

photogazing, ja bih se malo još poigrao sa Black and White konverzijom i sa intenzitetima boja. Recimo mislim da bi suncobran trebao da bude istaknutiji u odnosu na pozadinu, a za leđa ne može da se provali da li su dlakava ili je noise :)

Link to comment
photogazing, ja bih se malo još poigrao sa Black and White konverzijom i sa intenzitetima boja. Recimo mislim da bi suncobran trebao da bude istaknutiji u odnosu na pozadinu, a za leđa ne može da se provali da li su dlakava ili je noise :)
verovatno si u pravu. drugačije su oči tuđe, da. hteo sam da probam nešto tako. mogu ja da je izvučem, tj. da napravim ono što ti pričaš, ali sam hteo nešto drugo, ali ok. izgleda da mi nije uspelo. da li imate temu sa autoportretima?
Link to comment

Pohvale za sve crno bele fotke na prethodnoj strani,Micke super mi je tvoj umrli raj :D i Zmitjkoe-ov pub, svaka cast ljudi, a Indy-jeve dve sa prirodom pravi melem za dusu :ss1:

Link to comment
Fotograf koji voli da se (auto)slika?
Fotografkinja koja voli da se(be) slika je, već, sasvim OK. cool.gif ...ipak, nešto na tu temu (iz duboke arhive)ap1pt6.jpg
Link to comment

he :)to sam pitao zato što sam danas sebe roknuo i isprobavao nešto pa mi se učinilo ok. требала ми је фотка за аватар 01.jpg02.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...