Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Ma dobro ostavimo se Cape, tip je i tako samo slikao smrt i jad. :)I ja sam imao jedan krop bez one desne zene sa uvrstenim panoom (crveni pano. Na kojem na svim jezicima pise dobrodosli).Ali mi nije stimao iz par razloga, Prvi: djevojcica u prvom planu mi je bila previse blizu ruba. Drugo: ona zena koja ostaje na slici odjednom gleda van slike, u nista. To mi ne lezi nikako. Ovako s onom zenom cini cjelinu i postaje dio slike. Ovo u prvom planu je 'na sve strane' ali je u biti vazno za sliku. I onim crvenim kutijama su potvrde da si postao drzavljanin.

Link to comment
... Drugo: ona zena koja ostaje na slici odjednom gleda van slike, u nista. ..
Za tu sam ja vec smislio lek (burning, tj zesce zacrnjivanje, al' zato treba PS). OK i da ostane originalni krop, ali nesto bi trebalo uraditi sa tonalitetom, jer ona zena koja je barem meni glavna junakinja ne odskace dovoljno. Previse toga ima na slici, suvise je busy. Moguce da bi c/b konverzija uz pomoc nekog digitalnog filtera izdvojila junakinju malo vise... neka izvoli neko ko ima PS.
Link to comment
Moze li neka kritika ove fotke? Zaboravih ime: Citizenship ceremony
Da rezimiram:hotchocolatesxf1.jpgmada mislim da bi bilo idealno gospoja gleda dete dok macho ekipa baca poglede, ali ni ovaj setni pogled u daljinu nije loš.Po meni je višak torba, kesa i gornji prazni deo, a bogami i one dve raspričane desno.edit: sad gledam, ovako c/b u koloru daje dve stvari, dobro je što daje osećaj dubine, aloše je jer lepotica i dete izgledaju prilepljeno Edited by micke
Link to comment

uh, gledam tu fotku i mislim se, tesko je biti majka ali ozbiljno, taj izraz umora na licu plus pomisao koliko li se namucila dok nije dosla tamo gde je dosla i dobila potvrdu o ulasku u drzavljanstvo (ne znam bas koje zemlje ali u ovom kontekstu nije ni bitno)

Link to comment

'fala jms :) ma, samo plasim se da to ljubitelj kapija i vrata ne bude pogresno protumaceno pa da od foruma dobijem na poklon pravi mantil za koriscenje unutar kapija :lol: nisam ja takav, casna rec :lol: i nadam se da nije kapija zazidana zbog mene :lol: i da sada ozbiljno - svidja mi se ova tvoja fotka, kompozicija, c/b ton, cela prica :) u to ime: naravno - dorcolska kapija :lol:picture004kl4.jpgBy pontijak

Link to comment
Nije photoshop
Sjajno... (oni koji prave montaze u PS-u srecom su obicno operisani od osecaja za meru, tako da retko postizu ovako fine rezultate... oni bi u prozor ubacili jos i refleksiju sunca, meseca i jata divljih gusaka u niskom nadletanju EDIT i par aviona).----+ Iz sasvim nove serije (Nikon FE2 + Nikkor 50/1.4 + Kodak Max)... (vise ovih dana na mom flickru)26ih3.jpg Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...