Jump to content

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

ja cu jos malo da trolujem, jerbo su mi ostale maglovite fotke na kompu na poslu.nifty-fifty ode u nekom deal-u, i to za kintu za koju mogu da kupim isti takav nov, u kutiji [moj je bio polovan - i malo je pocela da se ufurava prasina]a ja se razmisljam kako da tu kintu u medjuvremenu povecam jos 3x, pa da uzmem f1.4 :)
Ti kao da si Dell Boy, da nisi možda u Istočnom Pekamu :)))))
na ovoj fotki mi smeta sto ova 'resetka' nije u fokusu, pogotovo sto deluje da njena ravan nije daleko od ravni same freske. ok je sto svod nije u fokusu jer se dobije utisak kretanja ka 'fokusu' slike [tj. fresci]
To je namerno, u originalu je sve oštro ovde sam koristio zoom blur .
Link to comment
... lepo.nije te bilo strah da ukljucujes aparat po ovoj vlaznoj maglushtini? Vredelo je, ocigledno:)
pa nisam imao prilike pre, pa sam hteo da iskoristim.ali da kucnem u drvo, nije mu nista :unsure:
Link to comment

Hureeey, malo živosti i ovde !!!jms & Minja nahvataste ovu maglu onako svetski, jedan dušu dao za desktop, a drugi za scenografiju za Šerloka.@jms da li se onj za stolom sagao zbog fotke, ispalog sočiva ili ušmrkivanja nekih sujmljivih praškastih supstanci :wink: @ Hippie, HVALA :) da nastavim u ikonografsko-religioznom stilu 2135889647_6a87f5e5af.jpgStudenica

Edited by micke
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...