Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

NASLOV: "Panorama With Kids" (San Francisco)ALBUM: "West Coast Special"No: 143
Ha, ha, ha, ovaj nindža te čuo dok si kašljao.Po meni sve ove slike iz SF su jako, jako dobre, mislim da su mnogo bolje od onih ranijih, šteta što je kraj,@ Minja, fotka ima sve, odličan filing, umetnički dojam, tehničku izvedbu... Samo mi nešto nije jasno, zašto si klinca toliko sktario, zar nisi mogao da spustiš kadar bar do ramena?
Link to comment

Dobro pitanje Micke. Kod obrade sam muku mucio s cropom, nikako mi nije 'lezao'. Ovo je jedno 10 pokusaj cropa. Taj mi je bio (meni). najbolji. Mada, zna se izgubiti osjecaj rasudjivanja kada se predugo bleji u istu stvar. :blink:

Edited by minja
Link to comment
Jel to HDR?
Ja mislim da nije, ali ovo definitivno jeste:2114727863_f05ebc2376.jpgNebo nad Adom Ciganlijom.P.S. moram da kačim ove HDRove sad dok Maxi ima preča posla :) (by the way, kakve su novosti?)
Link to comment
Ja mislim da nije, ali ovo definitivno jeste:2114727863_f05ebc2376.jpgNebo nad Adom Ciganlijom.P.S. moram da kačim ove HDRove sad dok Maxi ima preča posla :) (by the way, kakve su novosti?)
ne znam, i ja se bas pitam [2 nedelje od poslednjeg flickr posta]a ovaj hdr gore mi se svidja - jedino malo nitpicking :) - da li mi se cini da je horizont koji stepen rotiran od 0?
Link to comment
Jel to HDR?
Ma kakav HDR, samo nesto saturacije.edit: lazem, malo sam izvukao zid u odnosu na nebo maskiranjem, za blendu/dve, sad se setih :blush:@micke: da je Mujo pokusao samoubistvo, napravio bi rupu:) ovde je hteo da prodje neko manje tvrdoglav Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...